O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady 4EVER Esword Elite Lady
Akce 29" Bafang 2022
-10%

4EVER Esword Elite Lady

Dámské elektrokolo se středovým motorem Bafang M500 a silnou baterií s kapacitou 630 Wh. Všestranný model připravený na celoroční vyjížďky. Vyniká moderní geometrií a komponenty od světoznámých cyklistických značek.

Kontaktujte nás pro alternativu
  • motor: Bafang Drive Unit M500 (95 Nm)
  • baterie: PYTES I1+ integrated 630 Wh
  • velikost rámu: 17"
  • počet převodů: 11
  • zdvih vidlice: 100 mm
  • displej: BAFANG DP C231, BT 

SR Suntour XCM34 je MTB odpružená vidlice. Tomu odpovídá konstrukce s masivními 34 mm vnitřními nohami, použití boost pevné osy a ocelového tapered sloupku. Zdvih vidlice je 100 mm a pružení je možné uzamknout.

Hydraulické kotoučové brzdy Shimano BR-MT201. Lehká konstrukce vhodná pro MTB. Pyšní se skvělou brzdnou silou a vynikající nastavitelností páky tak, aby vám při jízdě vždy sedla. Páka samotná je na tři prsty a třmeny jsou 2pístkové. Spolehlivý brzdný výkon s nízkou hlučností.Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Dámské elektrokolo 4EVER Esword Elite Lady se středovým motorem Bafang M500 Unit 95 Nm a plně integrovanou baterií s kapacitou 630 Wh, které vás doveze až 150 km daleko - záleží na okolnostech jízdy a využití asistence. Všechny potřebné informace jako je okamžitá, maximální a průměrná rychlost či celková a denní ujetá vzdálenost se přehledně ukazují na malém displeji. 

Elektrokolo 4EVER Esword Elite Lady vyniká moderní geometrií rámu s nižší rámovou trubkou, vyváženým těžištěm a komponenty od světoznámých cyklistických značek. Ve výbavě nechybí špičková odpružená vidlice Suntour XCR34 29B AIR 15 100 nebo řazení Shimano s 11 převody. Kola o průměru 29" jsou opatřena špičkovými plášti Schwalbe Smart Sam a jsou zárukou vyšší stability za jízdy a lepší průchodnost terénem.

4EVER EswordElite Lady 29" je skvělou výzvou pro všechny milovnice dlouhých trailů, sjezdů a zdolávání náročných výškových profilů. Je to všestranný model pro celoroční vyjížďky za všech okolností a za každého počasí.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Středový motor BAFANG M500

BAFANG M500 (max 500W)

Skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru opravdu vysoký až 95 Nm. Pro takto vybavená elektrokola tak není překážkou opravdu žádný terén. Motor se snímačem šlapání a torzním snímačem síly šlapání vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálu a podle toho reguluje výkon motoru.

Více informací

Displej Bafang DP C23X

Displej Bafang DP C23X

Kompaktní displej LCD Displej Bafang DP C23X. Poskytuje všechny důležité informace na první pohled, a to i na přímém slunečním světle. Můžete libovolně přepínat mezi úrovněmi podpory motoru pomocí integrovaných ovládacích tlačítek. USB port podporuje mobilní zařízení. Volitelná komunikace Bluetooth (DP C231).
Aplikace Bafang GO 
Rozměry: 44 x 86 x 47 mm
Ø držáku: 22,2 mm

Výrobce 4EVER

Český tradiční výrobce 4EVER nabízí terénní a trekingová elektrokola německým pohonem Brose a s pohonem Bafang. Jedná se o špičkové stroje s nadstandardní kapacitou baterie a líbivým designem. ekolo.cz nabízí kompletní sortiment elektrokol značky 4EVER a také značkové servisní zázemí.

Elektrokola 4EVER

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Hmotnost vč. baterie 23,5 kg
Značka 4EVER

Elektropohon

Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie Vysoká

Tlumení

Přední vidlice SUNTOUR XCR34 29B AIR 15 100 RLO

Komponenty

Sedlovka 4EX sand blasted
Řidítka 4EX sand blasted 720mm
Představec 4EX sand blasted

Řazení

Počet převodů 1 x 11
Řazení SHIMANO SL-M5100 1x11SPD

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání