O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport 4EVER Esword Sport
Akce 29" Vystaveno Bafang 2022
-25 %

4EVER Esword Sport

Horské elektrokolo s velmi výkonným středovým motorem Bafang M500, baterií s kapacitou 630 Wh , přehledným displejem a přehazovačkou Shimano. Precizní provedení s krásným designem.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

Bafang M500

Výkon

95 Nm

Baterie

PYTES I1+, 630 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

100 mm (přední)

Hydraulické kotoučové brzdy Shimano BR-MT201. Lehká konstrukce vhodná pro MTB. Pyšní se skvělou brzdnou silou a vynikající nastavitelností páky tak, aby vám při jízdě vždy sedla. Páka samotná je na tři prsty a třmeny jsou 2pístkové. Spolehlivý brzdný výkon s nízkou hlučností.

SR Suntour XCM34 je MTB odpružená vidlice. Tomu odpovídá konstrukce s masivními 34 mm vnitřními nohami, použití boost pevné osy a ocelového tapered sloupku. Zdvih vidlice je 100 mm a pružení je možné uzamknout.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elektrokolo 4EVER Esword Sport s velmi výkonným motorem Bafang Drive M500 a s přehledným displejem. Nový předělaný rám s plně integrovanou baterií s kapacitou 630 Wh. Tyto kvalitní komponenty zaručí tichý bezproblémový chod s reálným dojezdem 80 - 120 km. Precizní provedení, krásný design rámu a to vše doplněno o spolehlivou výbavu elektrokola - převody Shimano Deore 1x10, pevné osy, Boost technologie, kvalitní hydraulické brzdy a spolehlivá odpružená  vidlice Suntour XCM 34  se zdvihem 100 mm a uzamykáním z řidítek. 

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Středový motor BAFANG M500

BAFANG M500 (max 500W)

Skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru opravdu vysoký až 95 Nm. Pro takto vybavená elektrokola tak není překážkou opravdu žádný terén. Motor se snímačem šlapání a torzním snímačem síly šlapání vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálu a podle toho reguluje výkon motoru.

Více informací

Displej Bafang DP C23X

Displej Bafang DP C23X

Kompaktní displej LCD Displej Bafang DP C23X. Poskytuje všechny důležité informace na první pohled, a to i na přímém slunečním světle. Můžete libovolně přepínat mezi úrovněmi podpory motoru pomocí integrovaných ovládacích tlačítek. USB port podporuje mobilní zařízení. Volitelná komunikace Bluetooth (DP C231).
Aplikace Bafang GO 
Rozměry: 44 x 86 x 47 mm
Ø držáku: 22,2 mm

Výrobce 4EVER

Český tradiční výrobce 4EVER nabízí terénní a trekingová elektrokola německým pohonem Brose a s pohonem Bafang. Jedná se o špičkové stroje s nadstandardní kapacitou baterie a líbivým designem. ekolo.cz nabízí kompletní sortiment elektrokol značky 4EVER a také značkové servisní zázemí.

Elektrokola 4EVER

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Hmotnost vč. baterie 23,7 kg
Značka 4EVER

Elektropohon

Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie Vysoká

Tlumení

Přední vidlice SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 100 RLO

Komponenty

Sedlovka 4EX sand blasted
Řidítka 4EX sand blasted 720mm
Představec 4EX sand blasted

Řazení

Řazení SHIMANO SL-M4100 1x10SPD
Počet převodů 1 x 10

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání