O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

S elektrokolem pohodlně tramvají z centra až do Servisu

S elektrokolem pohodlně tramvají z centra až do Servisu


V říjnu 2023 byla prodloužena trasa tramvajových linek 20 a linky 26 do konečné zastávky Dědina. Tato zastávka se nachází jen několik set metrů od Showroomu a Servisu ekolo.cz

Zde se dozvíte, jak k nám doručíte vaše elektrokolo snadno, rychle a zdarma - s využitím hromadné dopravy (na servis, vrácení půjčovny, atd.). 
 

Jízdní kola i elektrokola mohou být bezplatně přepravována jak v Metru, tak v tramvajích ve směru z centra. Jak s kolem dopravou do ekolo.cz? 

Odkudkoli z Prahy doporučujeme využít dopravu Metrem do stanice metra "A" Bořislavka. V Metru mohou být jízdní kola přepravována s výjimkou první plošiny soupravy na každé první a poslední plošině jednotlivých vozů soupravy (maximálně dvě kola na každé plošině). Povolený vstup označují na každých dveřích soupravy piktogramy. 
 

Piktogram-převoz kolPři jízdě metrem z centra Prahy se ve stanici Bořislavka nachází cyklo-výtah označený tímto piktogramem u prvního vagonu soupravy. Funkčnost výtahu si lze dokonce ověřit. Vyjeďte s ním na uliční úroveň a přejděte s vaším kolem na tramvajový peron - směr z centra (konečná Dědina). Bořislavka je velmi klidná stanice, kde se nebudete s kolem muset vyhýbat davům cestujících.

 

Nastupte zde do jakékoli tramvaje linky 20 nebo 26 (jiné zde nejezdí..).
Doporučujeme spoj, který je vybavený nízko-nástupovou plošinou. Ve všední den, mezi 8-18 hodnou jede takový typ tramvaje asi každých 5 minut. 

Tramvaj z HradčanskéJízdní řád linky 26 - Bořislavka --> Dědina
Jízdní řád linky 20 - Bořislavka --> Dědina

Jízdní kola mohou být přepravována v místech určených pro přepravu kočárků – u krátkých vozů většinou na konci vozu, u článkových vozidel (těch je zde většina) na jedné či více vnitřních plošinách. Přeprava elektrokol je (stejně jako v metru) zdarma.

Doba jízdy je cca 13 minut. Vystupte na konečné zastávce - Dědina. 
 

 

 

Pokud je vaše (e)kolo pojízdné, doporučujeme na něm pokračovat 350 metrů po ulici Drnovská a napojit se na cyklo-pruh v ulici K letišti (viz mapka), doba jízdy do ekolo.cz jsou cca 3 minuty.  

Mapa do ekolo.cz na kole

 

Pokud je vaše (e)kolo aktuálně nepojízdné, zvolte prosím pěší trasu, která vede ulicí Pilotů a poté nadchodem nad Pražským okruhem. Doba chůze s kolem bude asi 14 minut (nebo nám zavolejte na tel.: 226 210 226 a někdo z kolegů vás rád na konečné tramvaje vyzvedne).

Mapa do ekolo.cz na kole

Těšíme se s vámi na viděnou v ekolo.cz!

Vyhledávání