O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3 APACHE Yamka E3
27.5" Silent

APACHE Yamka E3

Elektrokolo Yamka E3 je díky svým spolehlivým a kvalitním komponentům ideální na celodenní výlet do přírody. Nabízí povedenou geometrii, baterii s dlouhou výdrží a výkonný motor.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

Apache Power Silent Plus

Síla motoru

40 Nm

Kapacita baterie

630 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

28"

Zdvih tlumičů (přední)

100 mm

APACHE Yamka E5 je vybavena odpružením SR Suntour XCM HLO DS s ohromnými 100 mm zdvihu. To samo o sobě dělá elektrokolo neuvěřitelně pohodlným bez ohledu na to, jak drsný je terén. Asfalt, štěrk nebo dokonce kamení, to je všechno zvládne bez námahy a při zachování skvělých schopností a ovladatelnosti.

Impac Smartpac jsou dokonalé. Sofistikovaný design použitý v systému SmartPac nabízí spolehlivou přilnavost venku a díky své kompaktní technologii vnitřního běhounu tyto pláště dokonale fungují jak na asfaltu, tak na lesní cestě a zároveň omezují nežádoucí hluk

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elektrokolo Yamka E3 s 27,5" koly je určeno jezdcům a jezdkyním, kteří na svých výletech ocení pohodlí horských plášťů i jejich univerzálnost a kterým nevyhovují kola 29".  Rámy pevných horských kol řady E jsou zcela přepracovány a nyní mají integrovanou baterii, takže je jejich silueta velmi elegantní a příjemná na pohled. 

Nosnost elektrokola je navýšena na 140 kg a povedená geometrie zůstala zachována, takže se jezdec pořád může těšit z toho, že model Yamka E3 je stále horské kolo. 

Integrovaná baterie navíc zvyšuje tuhost rámu.

Díky silnému nábojovému motoru Apache Power Silent Plus a kapacitě baterie LG 36V / 17,5 Ah, odpružené vidlicí se 100 mm zdvihu a spolehlivým komponentům Shimano Deore, řazení 1 x 10 a brzdám Shimano MT200 s kotouči 180 mm, se nemusíte bát s Yamkou E3 vyrazit na celodenní výlet do přírody.

Pustit kila k vodě a místo toho si zamilovat elektrokolo - využijte nabídku naší diagnostičky

Motor Apache Power Silent Plus

Motor Apache Power Silent Plus

Motor Apache Power Silent Plus má nábojový pohon integrovaný do středu zadního kola. Nejvyšší točivý moment dosahuje až 45 Nm a jmenovitý výkon motoru až 250 W.

Určitě oceníte i unikátní OFF-road režim, při kterém je výkon motoru otevřen až na 350 W.  Vyniká svou nízkou hmotností 3,2 kg a možností volby kapacity baterie 16 Ah či 13 Ah.

 

Integrovaná baterie Apache Power I5 (SP2.1)

Baterie Apache Power I5 (SP2.1)

Integrovaná baterie Apache Power I5 (SP2.1) do rámu elektrokola. V kombinaci se středovým elektromotorem, znamená jediné - skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné ekolo, které navíc lahodí oku.

Baterie je vybavena BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii lze nabíjet přímo v elektrokole nebo ji za účelem nabití vyjmout – nabít tak lze doma pomocí přiložené nabíječky v jakékoliv standardní zásuvce.

Novou (náhradní) baterii můžete zakoupit přímo zde.

LCD displej Apache Power Codac

LCD displej Apache Power Codac

Elektrokolo budete snadno ovládat pomocí kontrastního LCD displeje Apache Power Codac s integrovaným ovládáním a mnoha užitečnými funkcemi. Displej je velice přehledný a umístěn na levé straně řídítek. Najdete zde i vestavěný nabíjecí USB konektor pro váš telefon.

Jednoduché ovládání pomocí tlačítek Vám umožní volit si stupeň dopomoci i přepínat mezi jednotlivými funkcemi cyklocomputeru. Kromě zvoleného jízdního režimu jsou na displeji vyobrazeny údaje o času, rychlosti, ujeté vzdálenosti, dojezdu a stavu baterie. Neustále tak budete mít kompletní přehled o vaší jízdě.

Výrobce Apache

Jsme specializovanou prodejnou kompletního sortimentu elektrokol APACHE.  Tato tradiční česká značka nabízí širokou nabídku modelů elektrokol pro různé využití, s několika možnými druhy pohonu - středové a nábojové pohony značek Bafang, Bosch a AP Silent. Nabízíme také přestavby a instalace nábojových i středových sad a pohonů značky Apache Power Systém, včetně baterií a příslušenství. ekolo.cz  je autorizovaným servisním partnerem značky APACHE.

Elektrokola Apache

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

arrow

Elektropohon

Středový motor Ne
arrow

Baterie

Kapacita baterie Vysoká
arrow

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour XCM HLO DS (se zamykáním z korunky)
arrow

Komponenty

Sedlovka Spec Stage 30,9 x 350 mm
Řidítka Spec Stage 31,8 x 720 mm
Představec Spec Stage 31,8 x 60 mm
arrow

Řazení

Řazení Shimano Deore M4100
Kazeta Shimano Deore M4100 (11 - 42 z.)
Přehazovačka Shimano Deore M4120
Počet převodů 1 x 10

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání