Automatické řazení Enviolo AUTOMATIQ

 

AUTOMATiQ

 

Proč se obtěžovat ručním řazením?

Bezstupňová automatická technologie posouvá zážitek z jízdy na další úroveň s přístupem „nastav a zapomeň na to“.

Jezdec nastaví pouze požadovanou kadenci a plynulá automatická technologie již upraví systém tak, aby mohl šlapat vždy stejným tempem, a to i do kopce nebo z kopce.

 

Integrovaný systém

V rámci „integrovaného systému“ lze technologii zapojit do řídicí jednotky elektrokola. Jednoduché ovládání a požitek z jízdy.

 

 

AUTOMATICKÉ ŘAZENÍAUTOMATICKÉ ŘAZENÍ
Systém „Nastav a zapomeň na to“ přidává další úroveň bezpečnosti a pohodlí k Vaší jízdě. Systém Vás udrží v přednastavené kadenci pro pohodlnou jízdu, přičemž zohlední veškeré změny ve Vašem okolí.

 

 

ŠLAPEJTE V POŽADOVANÉ KADENCIŠLAPEJTE V POŽADOVANÉ KADENCI

Přednastavte si preferovanou kadenci v aplikaci nebo rozhraní a program si automaticky přizpůsobí rychlost.

 

 

 

MOBILNÍ APLIKACEMOBILNÍ APLIKACE

Aplikace enviolo nabízí různé uživatelské výhody. Aplikace umožňuje nejnovější aktualizace softwaru AUTOMATiQ vzduchem nebo ji lze použít k přizpůsobení nastavení jízdy.

 

 

FUNKCE SEMAFORUFUNKCE SEMAFORU

Během situace stop and go bude vaše kolo automaticky uvedeno do režimu jízdy, což Vám umožní snadno se rozjet a rychle se vrátit k přednastavené kadenci. To Vám umožní opustit semafory jako první nebo pokračovat v cestě pomalejším tempem.

 

 

PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOSTPRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOST

Jízda v rozsahu optimálního poměru znamená, že náboj není nikdy používán nesprávným způsobem. To zabraňuje opotřebení a prodlužuje jehoživotnost.

 

 

 

BLUETOOTH PŘIPOJENÍBLUETOOTH PŘIPOJENÍ

Připojte se k řazení a aplikaci přes Bluetooth. Bezdrátové připojení také umožňuje snadnou a rychlejší montáž, protože pro nastavení není potřeba žádné vedení kabelů.