O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS BELL 4Forty MIPS
2022

BELL 4Forty MIPS

Mountain biking je náročný sport – dělat kompromisy na vybavení rozhodně není dobrý nápad. Přilba 4Forty je vyrobena tak, aby nástrahám trailů odolala.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 2 799 Kč

2 799 Kč

Ušetříte 0 Kč

2 313 Kč bez DPH

 

Dělat kompromisy na vybavení je velmi špatný nápad

Mountain biking je náročný sport – dělat kompromisy na vybavení rozhodně není dobrý nápad. Přilba 4Forty je vyrobena tak, aby nástrahám trailů odolala. Svojí kvalitou se vyrovná přilbám, které stojí i dvakrát tolik: má hluboký profil kryjící zátylek, je perfektně odvětraná, dokonale sedí na hlavě díky upínacímu systému Float Fit a má polohovatelný štítek.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu.

MIPS JE POHYB
POKROK VE VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PŘILEB

CO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) a jak funguje?

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078. Cílem nové technologie MIPS je eliminovat rotační síly, které působí na hlavu v případě pádu. Při nárazu pod jakýmkoliv úhlem systém MIPS umožní, aby se EPS skořepina přilby pootočila nezávisle okolo hlavy jezdce. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, věříme, že technologie MIPS výrazně snižuje množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Technologie:

  • UPÍNACÍ SYSTÉM Float Fit (integrace s MIPS u varianty se systémem MIPS)

  • KONSTRUKCE In-mold Polycarbonate Shell

  • VENTILACE 15 otvorů, Channeled Ventilation

  • VLASTNOSTI polohovatelný štítek, Sweat Guide

Parametry

Varianty BELL 4Forty MIPS Mat/Glos Slate/Orange M BELL 4Forty MIPS Mat/Glos Black L BELL 4Forty MIPS Mat/Glos Black M BELL 4Forty MIPS Mat/Glos Black S BELL 4Forty MIPS Mat Blue/HiViz M

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání