BULLS ELEKTROKOLA

BULLS Copperhead EVO AM1 - Bazar

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Nejdůležitější parametry

Elektrokolo je po vzhledové stránce v ucházejícím stavu, rám nese odřeniny od běžného používání

- Baterie byla proměřena a vykazuje 96 % od původní kapacity

 

- Elektro-komponenty fungují naprosto v pořádku

 

-  Mechanické komponenty nejeví známky poruchy

Elektrokolo BULLS COPPERHEAD EVO AM1 celoodpružené horské elekrokolo s vynikajícím motorem Bosch Performance Line CX 4.generace, velmi výkonnou baterií Power Tube  625 Wh, která je do rámu elektrokola plně integrována a unikátním magnetickým systémem Monkey Link

BULLS COPPERHEAD AVO AM1 je dále vybaven kvalitním podvozkem Suntour - přední vidlice SR Suntour Lytro 140 mm a zadní tlumič Lytro Edge LOR8 150 mm. Odpružení nabízí maximální rezervy a nejlepší trakci na náročných jízdách, současně zajišťuje vynikající jízdní komfortPláště Veetire Crown Gem 27,5 x 2,6 poskytují skvělou přilnavost a jízdní stopu. Díky středovému motoru a ideálně uložené baterii má elektrokolo optimálně umístěné těžiště a při jízdě je skvěle ovladatelné a stabilní. Kratší řetězy se postarají o perfektní obratnost na úzkých stezkách. Kombinace prodloužené horní trubky a kratšího dříku řídítek také zlepšuje polohu sedadla. 

Prozkoumejte krajinu a nové terény s elektrokoly BullsBULLS COPPERHEAD EVO AM1 je postaven na systému pohonů BOSCH. S plynulým a přesným dávkováním výkonu elektromotoru vám pomůže zkrotit všechny cesty. 

 

 

- Velikost rámu M" 44"

- Kolo má najeto 2020 Km

- Na elektrokolo je standardní roční záruka!

- 12 měsíců používané v naší půjčovně

 


 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)