Středový MOTOR BOSCH CX - 2020

Bosch Performance Line CX 2020

 

Jaké parametry má 4. generace motoru Bosch Performance Line CX, tedy modelový rok 2020? Jaký je motor v porovnání s předchozím modelem?

Shrnuli jsme pro Vás vše nejdůležitější, co byste měli vědět o motoru, jehož řada Bosch Performance Line je nejpoužívanějším středovým motorem na trhu s elektrokoly.   

 

Středové motory jsou aktuálně nejvyužívanějšími pohony v elektrokolech a i když jejich nástup přišel až v roce 2014, svými přednostmi si velmi rychle získaly obrovskou oblibu. Středové motory téměř vytlačily nábojové motory a již se nachází snad ve všech typech kol. A jelikož je Bosch jedničkou v daném segmentu, tento článek věnujeme jemu a jeho novému motoru Bosch Performance Line CX 2020.

 

 

 

Efektivní využití energie

Vždy maximální výkon

Nízká hlučnost

Optimální účinnost motoru
a převodovky pro zdolání dlouhých i strmých stoupání.
Ideální pro rychlé i střední sprinty a ostré změny tempa. Pro jízdu s nízkou hlučností a vysokým výkonem motoru za všech kadencí.

 

 

Bosch Performance Line CX 2020

 

Většina světových výrobců elektrokol využívá motorů Bosch pro jejich spolehlivost, precizní zpracování, ale i vysoký výkon a celkově vlastnosti, díky kterým je jízda na elektrokole s motorem Bosch tak pohodlná, plynulá a s dostatkem výkonu pro téměř každou Vaši cestu.

Prodejem ale plusy Bosche nekončí... tak rozsáhlé služby, jako je dostupnost náhradních dílů, servisní zázemí, diagnostiky a také, životnost baterií Bosch patří mezi ty nejdelší na trhu, což má při rozhodování pro zákazníka velkou váhu.

 

Bosch Performance Line CX 2020

 

 

Novinky u motoru Bosch Performance Line CX 2020

Bosch u této verze motoru nepostupoval inovacemi na starém motoru, ale jedná se o nový motor, který se vyznačuje těmto vlastnosti: 

 

Velký převodník