O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona BULLS Sonic EVO EN SL Daytona
29" 2024 Shimano

BULLS Sonic EVO EN SL Daytona

Kombinace karbonového rámu a perfektní výbavy dělá s modelu Daytona jedno z nejlehčích a zároveň nejvýkonnějších elektrokol. Pyšní se karbonovým podvozkem, motorem Shimano EP8, 750Wh baterií, 12 rychlostmi, 160mm předním odpružením a zadním tlumičem Intend Hover Gamechanger, 150 mm.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 363 399 Kč

363 399 Kč

Ušetříte 0 Kč

300 330 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Shimano EP8

Síla motoru

85 Nm

Kapacita baterie

750 Wh

Přehazovačka

12 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

160 mm; 150 mm

BULLS Sonic EVO EN SL Daytona

Monkey Link je unikátní magnetický systém, díky kterému lze jednoduše namontovat či odebrat komponenty jako přední světlo, zadní světlo či blatníky. Napájení probíhá přímo z baterie a ovládá se pomocí displeje.

Více informací o systému Monkey Link

Tlumiče Intend Hover Gamechanger jsou navrženy na základě odděleného tlumení a sestavy vzduchové pružin. Záporná vzduchová komora je ve srovnání s tradičnějšími konstrukcemi mnohem větší a je nastavena na mírně vyšší tlak, aby se zlepšila pružnost. Port mezi oběma vzduchovými komorami umožňuje jemné nastavení namísto použití společného odvzdušňovacího ventilu. Překlopná páčka umožňuje úplné uzamčení tlumiče a poskytuje pocit podobný hardtailu. Docela úžasná funkce, pokud jsou místní traily přístupné pouze vyčerpávajícím stoupáním po požárních cestách.

 

Intend Hover Gamechanger, 150 mm

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elektrokolo BULLS Sonic EVO EN SL Daytona představuje vrcholový model v řadě Sonic, spojující nejkvalitnější vybavení s maximálně odlehčenou konstrukcí. Pohonná jednotka Shimano EP8, elegantně integrovaná do rámu Sonic E-Power, demonstruje svou sílu a je podpořena inovativně integrovanou 750Wh baterií s karbonovým pláštěm, která se dokonale začlenila do celkového designu rámu.

Tento špičkový stroj je vybaven elektronickým 12rychlostním řazením SRAM XX1 Eagle AXS, které zajišťuje plynulé a rychlé přepínání mezi různými rychlostmi, zadním tlumičem Intend Hover Gamechanger o zdvihu 150 mm a přední vidlicí Intend Blackline Edge se zdvihem 160 mm. Vidlice a tlumič poskytují dokonalou odezvu na nerovnosti terénu, což umožňuje plynulý a stabilní průjezd i v náročných podmínkách. Kombinace karbonového rámu a nekompromisního vybavení činí z modelu Daytona jedno z nejlehčích a nejvýkonnějších enduro e-MTB na současném trhu.

Karbonový podvozek Sonic E-Power poskytuje ideální kombinaci tuhosti a lehkosti, což umožňuje dynamický a responsivní jízdní projev. S pohonem Shimano EP8, jehož točivý moment činí 85 Nm, a baterií 750Wh s karbonovým pouzdrem a 45° vyjmutím je zajištěna dlouhá dojezdová vzdálenost a spolehlivá síla pro překonávání náročných terénů.

Chcete prozkoumat nepoznané a dojet tam, kam jste ještě nedojeli? V tom případě je elektrokolo Bulls tím ideálním parťákem.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou navštivte náš showroom. Tým odborných prodejců se na vás již těší. 

Karbonové vlákno

Karbonové vlákno

Elektrokola, která využívají uhlíková vlákna, jsou častou volbou mezi amatérskými i profesionálními cyklisty. Dříve se jednalo hlavně o silniční elektrokola, dnes si však výhody karbonu můžete vychutnat téměř na jakémkoliv typu ekola. Ideální volbou ale zůstává mezi milovníky rychlé jízdy a jízdy v terénu. Hlavní předností ebiků s karbonovým rámem je výjimečné tlumení nárazů a vibrací, velmi dobře odolávají proti korozi a opotřebení a oproti jiným materiálům vynikají svou nízkou hmotností.

Středový motor Shimano EP 8

Motor Shimano EP 8

 

Elektromotor Shimano EP8, o nominálním výkonu 250W a krouticí moment 85 Nm, to znamená o 21 % více síly ve srovnání s dosud nejsilnějším motorem Shimano E8000. O 10 % nižší hmotnost s celkovou hodnotou 2,6 kg díky použití hořčíku pro výrobu bloku motoru. Přepracovaná ložiska a spojení pomocí ozubených kol uvnitř motoru, následkem čehož je o 36 % nižší tření a odpor při šlapání s vypnutým pohonem anebo nad rychlostní limit asistence motoru.

Více informací

Výrobce BULLS

BULLS patří ke světové špičce mezi výrobci elektrokol. První e-bike představili již v roce 2010 a od té doby, rok od roku, dokazují, že to opravdu umí. V elektrokolech BULLS je skvěle skloubený poměr mezi kvalitou, parádní výbavou a krásným designem. Ukazují kvalitu a precizní zpracování již jen od pohledu. Velmi populární jsou terénní celoodpružená eMTB elektrokola s nejnovějšími motory a vysokou kapacitou baterie.

Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky BULLS.

Elektrokola BULLS

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Bulls

Elektropohon

Výrobce motoru Shimano
Typ motoru Shimano EP8
Kroutící moment 85 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 700 - 799 Wh
Kapacita baterie Extrémní

Tlumení

Přední vidlice Intend Blackline Edge, 160 mm

Komponenty

Řidítka BULLS Carbon
Sedlovka Rock Shox Reverb Stealth
Představec BULLS Carbon

Řazení

Řazení Sram XX AXS 12spd
Počet převodů 12 rychlostí

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání