O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

CANNONDALE Wonderwagen Neo 2 CANNONDALE Wonderwagen Neo 2 CANNONDALE Wonderwagen Neo 2 CANNONDALE Wonderwagen Neo 2 CANNONDALE Wonderwagen Neo 2 CANNONDALE Wonderwagen Neo 2
Bosch 20" 2023

CANNONDALE Wonderwagen Neo 2

CANNONDALE Wonderwagen Neo 2

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Bosch Cargo Line

Síla motoru

85 Nm

Kapacita baterie

725 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

20"

Tlumič (přední)

80 mm

CANNONDALE Wonderwagen Neo 2

Shimano Deore M6000

Shimano Deore M6000 je skvělý a spolehlivý 10rychlostní řadicí systém. Poskytuje plynulé a přesné řazení. Přináší spolehlivý výkon a kvalitu. Díky ergonomickému designu a jednoduchému ovládání je použití řadicího systému Deore M6000 snadné a pohodlné. Technologie Shadow RD+ zajišťuje nižší profil a stabilnější řazení a přispívá k vyšší ochraně před nárazy a vibracemi. Technologie Dyna-Sys, která optimalizuje geometrii řetězu pro lepší a plynulejší přenos energie. Přesné a rychlé řazení umožňuje cyklistovi okamžitou a plynulou reakci na různé terénní podmínky.

20" kola nabízejí řadu výhod. Nabízejí větší agilitu a ovladatelnost. Jsou lehčí což přispívá k pohyblivější a reaktivnější jízdě. Menší kola často znamenají nižší těžiště, což zlepšuje stabilitu a kontrolu. Pláště Schwalbe Pick-Up, ve velikosti 20x2.6" jsou robustní a výkonné. Poskytuje spolehlivý výkon a odolnost v různých podmínkách. Kvalitní materiály a pevná stěna pneumatiky snižují riziko propíchnutí a zajišťují dlouhou životnost.

Wonderwagen Neo 2 kola

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Pro vaše největší maličkosti
Díky stabilní ovladatelnosti, velkému dojezdu a flexibilním konfiguracím je cesta s Wonderwagenem zábavnější pro každého.
Kde se mu daří
V městských ulicích, na cyklostezkách a po městě

Pro co je zkonstruován
Přeprava dětí a nákladu ve velkém stylu a pohodlí.
Nejdůležitější informace
Prostorná kabina uvítá dvě děti nebo až 100 kg nákladu
Zadní nosič uveze třetí dítě nebo 27 kg nákladu
Motor Bosch Cargo Line a 545Wh baterie snadno přepraví i ten nejtěžší náklad
Desetirychlostní převody Shimano Deore pro hladké a spolehlivé řazení

Bosch-Powered
Technologie Bosch pro elektrokola je osvědčená, a proto pohání všechna elektrokola Cannondale. Zvolili jsme pohonné systémy speciálně vyvinuté pro náročné zatížení, s výkonnou baterií a pohonnými jednotkami a u všech modelů s prostorem pro volitelnou druhou baterii.

Malá kola. Velké schopnosti.
Dvacetipalcová kola našich elektrokol usnadňují život. Díky jejich menšímu průměru jsou mimořádně odolná, mají kratší rozvor pro lepší manévrovatelnost a umožňují nižší výšku kroku a nižší těžiště. To vše usnadňuje nastupování, vystupování a pohyb po kole.

Odpružená vidlice modelu Wonderwagen Neo dělá zázraky, když vám usnadňuje jízdu. Vy i vaši malí pasažéři oceníte, když budete po nerovných městských ulicích a dokonce i nezpevněných cestách klouzat klidně, pohodlně a s kontrolou.

Aby bylo nasedání, sesedání nebo udržování rovnováhy při zastavení ještě snazší, můžete sedlovku rychle zvedat a spouštět stiskem páčky na řídítkách. Když zastavíte, můžete ji spustit, když se rozjedete, můžete ji zase zvednout, abyste mohli pohodlně šlapat.

Nízké těžiště, rám StepThru a nastavitelné komponenty pohodlně přijmou téměř každého jezdce, od malého a nízkého až po velkého a vysokého.

Přední kolo se otáčí pomocí lan namísto táhla, což zajišťuje výjimečně hladké a přesné řízení. Navíc umožňuje nižší uložení nákladového prostoru, čímž se snižuje těžiště a zlepšuje ovladatelnost, aniž by se snížila světlá výška. Rozdíl pocítíte na vlastní kůži.

Výrobce Cannondale

 

Cannondale je jednou z nejpopulárnějších prémiových značek elektrokol na světě. Jeho elektrokola jsou vybavena moderní geometrií a nízkým těžištěm, což umožňuje nezapomenutelný zážitek z jízdy. Bez ohledu na to, zda hledáte cestovní nebo MTB elektrokolo nejvyšší kvality, Cannondale je vynikající volbou. Co dělá Cannondale ještě výjimečnějším, je to, že jako jeden z mála výrobců elektrokol nabízí doživotní záruku na výrobní vady materiálu

 

Elektrokola Cannondale

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2023
Značka Cannondale
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch Cargo Line
Kroutící moment 85 Nm
Středový motor Ano
arrow

Baterie

Kapacita baterie 700 - 799 Wh
arrow

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour Mobie 34 Cargo, BOOST DS, tapered, 80mm travel
arrow

Komponenty

Sedlovka Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 150mm (Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.6 x 350mm on size Small for clearance)
Gripy Cannondale Ergo Performance, Lock-On
Řidítka Cannondale E-Series Alloy, ergo backsweep, 680mm
Představec Cannondale 3, Alloy, 31.8mm clamp
arrow

Řazení

Kazeta Shimano HG50, 11-36, 10-speed
Přehazovačka Shimano Deore M6000

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání