O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

CORRATEC Life S Dual P7

CORRATEC Life S Dual P7

Inovativní dopravní prostředek s vysokou nosností, paralelními předními pneumatikami pro stabilitu, 725 Wh baterií od Bosche, kvalitním vybavením (Tektro brzdy, Shimano převody), a Bosch Drive Unit Performance Line pro dlouhé jízdy. Ideální pro město i jedince s poruchami rovnováhy.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 127 376 Kč

127 376 Kč

Ušetříte 0 Kč

105 269 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Corratec Life S Dual, představuje inovativní řešení pro urbanistické oblasti a pro jedince trpící poruchami rovnováhy. Jedná se o dopravní prostředek s vynikající nosností a až 25 kg nákladu na přední i zadní části. Díky paralelním předním pneumatikám je zajištěna maximální stabilita, což přispívá k bezpečnému a pohodlnému jízdnímu zážitku. S výkonnou 725 Wh baterií od společnosti Boschna poskytuje tento dopravní prostředek velký dojezd.

Vybavení tohoto produktu je velmi kvalitní. Patří sem například brzdy Tektro HDT-745 s 4 pístky o průměru 203 mm vpředu a brzdy Tektro HDT-740 s 4 pístky o stejném průměru vzadu. Řízení je zajištěno pomocí hlavového krytu Ergotec Vorbau Cobra a řídítek Ergotec Bügel EWG. Pohodlnost zajišťuje sedlo od Corratec a sedlovka ZZYZX SL Alloy Seatpost.

Co se týče pohonu, má tento produkt robustní řetězový systém ZZYZX E-Power Crank s ozubením 38T a kazetu Shimano Nexus. Zadní přehazovačka je rovněž od Shimano Nexus s 8 rychlostmi, která lze pohodlně řídit pomocí Shimano Nexus Revo Shifter 8S.

Důležitou součástí jsou také kola. Elektrokolo má ráfky ZZYZX o velikosti 20" jak vpředu, tak vzadu, a pneumatiky Innova o rozměrech 20 x 30". Díky optimálnímu poměru řetězového ozubení 1s; 38 a kazetě s poměrem 8s; 16 poskytuje tento dopravní prostředek efektivní jízdní vlastnosti pro různé terény a podmínky.

Základem tohoto produktu je pohonná jednotka BOSCH Drive Unit Performance Line, doplněná baterií BOSCH Power Pack o kapacitě 725 Wh, což zajišťuje dostatečný výkon pro dlouhé jízdy. Jako příslušenství je k dispozici displej Bosch Purion 200, který umožňuje snadné ovládání a monitorování jízdních parametrů.

Corratec Life S Dual je spolehlivý dopravní prostředek, který splňuje potřeby jak v městském prostředí, tak i pro jedince s určitými zdravotními omezeními.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Corratec

 

Značka existuje již od roku 1970. Než jdou nové modely do produkce, testuje je osobně majitel Corratecu a vášnivý cyklista Konrad Irlbacher, který rozhoduje, zda je vše v pořádku a novinky mohou do výrobního procesu. V této kategorie Corratec opravdu vyniká a není se čemu divit.

Motory Bosch, technologie Inside Link u celoodpružených modelů a dále technologie Fusion Tube Edge - revoluční technologie konstrukce rámových trubek dělá z elektrokol CORRATEC světovou špičku ve stabilitě, komfortu a bezpečnosti.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Corratec

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch Performance
Kroutící moment 65 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 700 - 799 Wh

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání