Displej Bosch COBI.Bike

Displej Bosch COBI.Bike             Displej Bosch COBI.Bike

 

Systém COBI.Bike

Systém COBI.Bike odolný proti rozmarům počasí a promění Váš eBike Bosch v plně propojené chytré kolo a vytvoří tak zcela nový zážitek z jízdyPerfektně umístěné a pevně držící na svém místě - elegantní a úhledná řídítka, která nabízí nekonečné možnosti.

 

Displej Bosch COBI.Bike Displej Bosch COBI.Bike Displej Bosch COBI.Bike

Udělejte své ekolo chytrým

Upgradovatelná aplikace pro cyklisty

Ochrana před krádeží

Připojte svůj eBike nebo kolo ke svému digitálnímu životu. Od služby streamování hudby a navigace nebo sledování fitness po volání přes Bluetooth sluchátka. Připojení senzorů Bluetooth a dalších aplikací k systému vyžaduje jen několik jednoduchých kroků. COBI.Bike pak zobrazuje data v reálném čase, jako je kadence, rychlost a srdeční frekvence. Systém COBI.Bike Vám nabízí větší bezpečnost a monitoruje Vaše kolo, když nejste poblíž.

 

 

PLUG & PLAY

 

Displej Bosch COBI.Bike

Neuvěřitelně snadné

COBI.Bike pro elektrokola s pohonnými jednotkami Bosch se instaluje velmi snadnoNamísto původního displeje Intuvia nebo Nyon ho zatlačíte na základnu palubního počítače Bosch. Není třeba se zabývat nákladnou změnou. Původní displej lze kdykoli znovu použít. K ovládání funkcí a motoru se používá stávající řídicí jednotka Bosch.

 

 

 

 

 

 

 

Displej Bosch COBI.BikePřipojení

Systém COBI.Bike poskytuje Vašemu eBike celou řadu inteligentních asistenčních funkcí a vytváří tak zcela nový zážitek z jízdy. Senzory Bluetooth a další aplikace lze k systému připojit několika jednoduchými kroky. Pomocí této konektivity pak COBI.Bike zobrazí data v reálném čase, jako je kadence, rychlost a srdeční frekvence. Systém COBI.Bike dostává pravidelné aktualizace softwaru prostřednictvím připojení k aplikaci pro smartphone. Tím zajistíte, že budete vždy dokonale připojeni.

 

 

 

 

Perfektní spojení smartphonu a kol    

COBI.Bike spojí Váš smartphone s vaším kolem a vše, na čem záleží. Ovládejte své aplikace bezpečně a intuitivně z řídítek pomocí palců - od navigace přes sledování fitness, streamování hudby a volání přes sluchátka Bluetooth.

Údaje o motoru a baterie se zaznamenávají v reálném čase.

Výsledek: větší bezpečnost, větší pohodlí a mnohem více zábavy na všech typech cyklostezek, stejně jako zcela nová dimenze mobility na kole.

 

 

JEDEN SYSTÉM, MNOHO VÝHOD

 

 

Automatický systém osvětlení

Lépe vidět a být viděn. S čidlem ovládaným čelním a zadním světlem AmbiSense (lze ovládat také pomocí palcového ovladače). Přední světlodenní svícení, potkávací světla a dálková světla.

 

 

Řídicí jednotka řídítek

U eBikes používáte k ovládání systému COBI.Bike původní řídicí jednotku řídítek.

 

 

Spolehlivé napájení

Energie pro Váš smartphonu a výkonné světlo vychází přímo z baterie ekola.

 

 

Plug & play pro eBikes

Jednoduše odpojte displej Bosch a připojte systém COBI.Bike. Potom můžete pomocí systému COBI.Bike ovládat také motor svého elektrokola.

 

 

 

Součástí kompletu je:

 • Volná aplikace pro Android / iOS
 • Přední světlo AmbiSense
 • Koncové světlo AmbiSense
 • Univerzální držák s 3 adaptérovými kabely
  • 1: Kabel Micro USB k adaptéru Micro USB
  • 2: Kabel adaptéru Micro USB to Lightning®
  • 3: Kabel adaptéru Micro-USB na USB-C
 • Nabíjecí kabel USB pro zadní světlo
 • Stručný návod

 

 

COBI systém lze použít pro systém Bosch s držákem pro displej NYON nebo INTUVIA!

 

 

Displej Bosch COBI.Bike včetně příslušenství