O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Displej Bosch Kiox 300 Displej Bosch Kiox 300 Displej Bosch Kiox 300

Displej Bosch Kiox 300

Kiox 300 je displej pro novou generaci pohonu Bosch - Smart System

Skladem 1 ks

3 290 Kč

2 719 Kč bez DPH

Elektrokolo vybavené pohonem Bosch Smart System s ovládáním Bosch LED Remote lze velice snadno rozšířit o displej Kiox 300, který posune zážitek z jísty na novou úroveň.

Funkce, které potěší
Robustní displej je vaším inteligentním společníkem na sportovních výletech, s jehož pomocí zjistíte údaje o sportovní aktivitě a optimalizujete svůj trénink. Kiox 300 je vždy aktuální díky pravidelným bezdrátovým aktualizacím softwaru a bude vám i nadále dodávat nové funkce a nabídky prostřednictvím aplikace eBike Flow.

Snadná čitelnost údajů, elegantní design
Kompaktní zařízení Kiox 300 má barevný displej, který je optimálně čitelný ve dne i v noci. Dá se snadno ovládat pomocí LED Remote. Ikony a chytré animace na jasně strukturovaném displeji upříjemňují používání. Moderní design zařízení Kiox 300 podtrhuje čistý vzhled elektrokola.

Umístění podle potřeby
Držák displeje umožňuje flexibilní umístění displeje na řídítkách a jeho přizpůsobení přesně vašim osobním potřebám. Pro optimální čitelnost lze před jízdou nastavit také naklopení displeje.

Individuálně přizpůsobené zobrazení
Přizpůsobte si stavový řádek na svém zařízení Kiox 300. Můžete zobrazit úroveň nabití akumulátoru, čas nebo aktuální rychlost. V části "Nastavení" můžete údaje sami upravovat a přizpůsobit tak zobrazení na displeji ještě lépe svým poadavkům.
Pro ještě snazší orientaci vám Kiox 300 ukáže, zda se nacházíte na první nebo druhé úrovní příslušné obrazovky. Pomocí středového tlačítka na LED Remote můžete přepínat mezi oběma úrovněmi.

Displej Kiox 300 snadno připojíte ke stávajícímu systému s ovladačem Bosch LED Remote pomocí držáku displeje Arm Socket, nezbytného mezikusu a propojovacího kabelu.

 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání