Displej Bosch Nyon

Displej Bosch Nyon

Displej Bosch Nyon

 

Více možností. Více zábavy při jízdě

 

Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon

Jízdní data

Navigace

Osobní trenér 

Řídicí centrum

Nyon zajišťuje, že během jízdy budete mít vždy k dispozici všechny relevantní informace. Nyon vás spolehlivě dovede k cíli, ať už se jedná o 2D nebo 3D zobrazení mapy. Nyon se chová jako váš osobní trenér a jako volitelné vybavení nabízí měření srdeční frekvence. Nyon řídí systém a řídí se inteligentním přístupem, aby vás dostal do cíle.

 

 

JÍZDNÍ DATA

 

Podpora od motoru dle Vašich představ

Sportovní nebo pohodová. Pět různých jízdních režimů znamená, že si můžete přesně vybrat podporu motoru, kterou chcete. Režimy jízdy můžete upravovat individuálně pomocí další prémiové funkce. 

 

Kompletní přehled

Od časurychlostidoporučení řazení a rozsahu po vzdálenost nebo úroveň nabití baterie. Nyon Vám může na první pohled zobrazit všechny důležité informace.

 

Zobrazení dat plně přizpůsobitelné

Uživatelské rozhraní usnadňuje přizpůsobení Vašeho Nyonu. Definujte svůj osobní kokpit, využívejte téměř 30 různých možností a tři návrhy designu.

 

NAVIGACE

 

Jednoduché plánování Displej Bosch Nyontrasy!

Naplánujte si vlastní trasy na online portálu, v Nyonu nebo v aplikaci eBike Connect Smartphone

Integrace obsahu Outdooractive znamená, že můžete snadno a pohodlně objevit vzrušující trasy ve stále více regionech online portálu eBike Connect a poté je přenést do Nyonu.

 

Výběr profilů trasy

Můžete si vybrat mezi nejrychlejší nebo nejmalebnější cestou nebo cestou pro cyklisty eMountain, převážně po prašných cestách. Alternativně lze nejkratší trasu vypočítat pro S-pedelec.

 

Zastávky

Zažijte nejkrásnější místa na trase a naplánujte své eBike zájezdy až s 8 zastávkami na portálu.

 

Klávesové zkratky

Kromě domovské adresy je zde také funkce „Vezmi mě do práce“; Jakmile uložíte adresu na ebike-connect.com nebo v aplikaci pro chytré telefony, můžete pomocí této zkratky nechat Nyon navigovat za vás.

 

Více paměti

8 GB paměti nabízí prostor pro dostatek mapového materiálu. Můžete však pokračovat v navigaci i při plné paměti: Pomocí technologie Bluetooth můžete streamovat požadovaný mapový materiál do svého Nyonu.

 

ZDATNOST

 

Funkce školeníDisplej Bosch Nyon

Bez ohledu na to, zda se připravujete na soutěž nebo zda jste zdravým a aktivním amatérským sportovcem, Nyon poskytuje všechny relevantní údaje v reálném čase, aby Vás motivoval při jízdě.

 

Fitness kontrola

Nyon sleduje Vaši sílu na pedály a kadenci a z toho vypočítává statistiky výkonu a spotřeby energie. Chcete-li získat ještě přesnější hodnoty, můžete použít hrudní pás s tepovou frekvencí.

 

Online hodnocení na eBike Connect

Jak efektivně jste trénovali můžete sledovat na online portálu ebike-connect.com.

 

DALŠÍ FUNKCE

 

Individuální úpravyDisplej Bosch Nyon

Můžete například zadat cíle vyjížďky prostřednictvím aplikace eBike Connect nebo podle potřeby změnit rozložení obrazovky. Atraktivní prémiové funkce Vám umožní přizpůsobit pomocníky eBike: Získejte placenou prémiovou funkci pro úpravu režimů jízdy nebo topografického rozsahu.

 

Nabíjecí stanice pro externí zařízení

Mikro USB port je užitečný nejen pro diagnostiku Vašeho specializovaného prodejce, ale také pro nabíjení externích zařízení, jako jsou smartphony.

 

 

 

 

Bosch eBike Connect

Displej Bosch Nyon

 

 

Aplikace eBike Connect Smartphone

 

Aplikace eBike Connect Smartphone

Připojte Nyon k smartphonu přes Bluetooth pomocí aplikace eBike Connect. Na cestách můžete upravovat nastavení, přenášet plány tras nebo používat další prémiové funkce pro svůj osobní interaktivní zážitek.

Aplikace ke stažení z Google Play obchodu

Aplikace ke stažení z Apple App Store

 

 

 

 

Portál eBike Connect onlineDisplej Bosch Nyon

Všechny důležité informace o svém tabletu nebo počítači si můžete prohlédnout na online portálu eBike Connect na adrese www.ebike-connect.com. Data jsou snadno přenášena mezi online portálem a Nyonem přes Wi-Fi.

 

 

 

 

Aktuální návod k tomuto displeji →

 

Kompletní nabídka kol s displejem Bosch Nyon