O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch Držák SmartphoneGrip Bosch

Držák SmartphoneGrip Bosch

Držák SmartphoneGrip bezpečně drží váš chytrý telefon na řídítkách, zatímco aplikace eBike Flow poskytuje potřebné informace. Chytrý telefon jako displej eBike.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

 

SmartphoneGrip se instaluje do držáku displeje Kiox 300. Pokud jím není vaše elektrokolo vybaveno, je potřeba zakoupit následující:

1. Držák Arm Socket
2. Mezikus držáku displeje
3. Propojovací kabel mezi SmartphoneGrip a LED ovladač. Doporučujeme délku 250-350mm.
 

Dále doporučujeme zakoupit nabíjecí kabel, který umožní propojení mobilního telefonu a držáku SmartphoneGrip.
 

Chytrý telefon jako displej elektrokola. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka, umístěte na něj chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow. Zatímco se telefon nabíjí přes držák, aplikace eBike Flow ukazuje, jak rychle jedete, jak je baterie nabitá a naviguje vás bezpečně do cíle. S pomocí LED Remote můžete ovládat displej na obrazovce – pohodlně palcem a s oběma rukama pevně na řídítkách. 

Pevné uchycení. Na asfaltových silnicích nebo zpevněných lesních a polních cestách je držák SmartphoneGrip pevně uchycen na řídítkách. Inovativní a robustní držák je vhodný pro všechny současné chytré telefony s krytem i bez něj. Povrch chytrého telefonu je chráněn pogumovanou vrstvou; nabíjecí konektor a reproduktor jsou volně přístupné. Individuální umístění. Umístěte držák SmartphoneGrip na řídítka tak, abyste na displej viděli co nejlépe, nebo tam, kam se podle vás nejlépe hodí. Podle toho, kam jej chcete umístit, se používají různá uchycení displeje.

SmartphoneGrip a eBike Lock. Funkci eBike Lock aktivujte jednou prostřednictvím aplikace eBike Flow a použijte svůj chytrý telefon jako digitální klíč. Váš eBike nebude pro zloděje atraktivní, protože podporu motoru lze aktivovat pouze s pomocí chytrého telefonu a připojení Bluetooth. 

Držák SmartphoneGrip bezpečně drží váš chytrý telefon na řídítkách, zatímco aplikace eBike Flow poskytuje potřebné informace. Funkce navigace vás spolehlivě a bezpečně dovede do cíle díky přehlednému zobrazení mapy, informacím o čase příjezdu a vzdálenosti. Na obrazovce se zobrazují rychlost, úroveň nabití baterie elektrokola a dojezd.

Držák SmartphoneGrip není vhodný pro trasy s odskoky vyššími než 15 cm nebo pro jízdu se skoky.

Podporované rozměry použitých chytrých telefonů vč. nástavby kamery a krytu jsou následující: V: 6,8–13 mm, Š: 67–88 mm, D: 123–175 mm. Vhodné pro chytré telefony do celkové hmotnosti 276 g včetně pouzdra. Flipové kryty a kryty ve formě pouzder nejsou podporovány.
 

SmartphoneGrip a aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow vás spojuje s vaším elektrokolem, a to s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, baterii a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit elektrokolo přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat v aktuálním stavu. Aktualizaci pohodlně nainstalujete prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je elektrokolo stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. 
 

Bezpečná jízda

Aplikaci eBike Flow ovládáte během jízdy s pomocí LED Remote, který je připojen k chytrému telefonu prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Pomocí tlačítek „vpravo“ a „vlevo“ můžete snadno přepínat mezi obrazovkou Ride a navigací, aniž byste museli sundat ruku z řídítek. To umožní bezpečnou jízdu a zároveň plnou kontrolu nad displejem a vaším elektrokolem.
 

Plně nabitý akumulátor chytrého telefonu

S držákem SmartphoneGrip můžete chytrý telefon nabíjet při jízdě – buď bezdrátově, nebo kabelem. Aplikace s vyšší spotřebou energie, jako je například navigační funkce aplikace eBike Flow, nevyčerpávají baterii chytrého telefonu.
 

Rychlá změna zobrazení na displeji

Plná modularita a možnost výběru mezi zobrazeními na displeji. Chytrý telefon můžete připevnit s pomocí držáku SmartphoneGrip nebo můžete na řídítka namontovat Kiox 300. Kiox 300 je vhodný pro sportovní použití, váš chytrý telefon je tím pravým displejem pro klidnější jízdu, například ve městě.
 

Informativní indikátor nabíjení

Na levé straně držáku SmartphoneGrip je LED dioda, která různými barvami a světelnými indikacemi znázorňuje, zda a jak se chytrý telefon nabíjí. Pokud se například kontrolka LED rozsvítí žlutě, chytrý telefon se nabíjí indukčně.

 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání