O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Elektrokola s motorem Dapu

Elektrokola s motorem Dapu

Značka DAPU má svůj původ v Japonsku a již více než 10 let vyrábí a dodává komponenty pro jízdní kola a elektrokola do celého světa. Portfolio DAPU nabízí vysoce kvalitní motory a může se pochlubit kompletní nabídkou příslušenství, které zajistí neskutečný zážitek z jízdy na elektrokole novým revolučním způsobem.

Při jízdě na elektrokolech osazených motorem DAPU oceníte nejen jejich výkon, ale i výjimečně tichý chod. I v těch nejprudších stoupáních Vám DAPU pomůže velmi výrazným způsobem. Pohonný systém DAPU patří svými parametry k nejužší špičce na světovém trhu a neustále své technologie posouvá a zlepšuje ve snaze nabídnout ten nejlepší zážitek z jízdy. Druhá generace motoru DAPU 250S generuje ohromující točivý moment 100 Nm, přesto dosahuje maximální účinnosti ≥ 80%. Snímač točivého momentu a regulátor motoru jsou integrovány do těla motoru.

ROCK MACHINE Crossride INT e425 lady touring

29" 2022 Sport Drive

Parádní dámské elektrokolo s MONO rámem pro snadné nastupování. Osazené kvalitním středovým motorem a baterií s dlouhou výdrží, která zajistí dojezd až 100 km. Součástí elektrokola jsou také blatníky, nosič, světla, stojánek a zámek.

54 990 Kč 47 990 Kč

-13%

Skladem u dodavatele

Vyhledávání