Elektrokola Ghost 2021

Příběh ukrytý za koly Ghost

Ghost vyrábí kola již více než 20 let. Každý z modelů má svůj vlastní charakter. Vývojáři jsou zkušení cyklisté napříč všemi disciplínami, a to ve výsledku znamená, že každý model má svůj vlastní nezaměnitelný rukopis. To, co dělá kola Ghost unikátní je fakt, že do každého vkládáme ohromnou dávku vášně a poctivé práce.

Historie

Společnost Ghost-Bikes byla založena dvěma mladými nadšenci: Uwem Kalliwodou a Klausem Mohwaldem ve Waldsassenu, v Horní Falci severního Bavorska v roce 1993. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní kola pro profesionální i rekreační jezdce. Sortiment zahrnuje horská kola, silniční kola, trekkingová kola, elektrokola a městské modely. Ghost také sponzoruje jedny z nejlepších světových MTB týmů a jezdců, jakým je například Tomáš Slavík.

Společnost se úspěšně rozvíjí a zaměstnává 335 zaměstnanců, z nichž 135 pracuje v městě Waldsassen, kde vše začalo a dodnes se zde vyrábí 70% všech kol. Dále má společnost pobočky v Nizozemsku, Španělsku, Koreji, jižní Číně a na Tchaj-Wanu. V roce 2008 se Ghost stal členem skupiny Accell Group z Nizozemí. Accell se rozhodl důvěřovat odborným znalostem zakladatele společnosti Uweho Kalliwody (CEO), který i nadále zůstává ve vedení společnosti.

Klikněte pro zobrazení filtru
Značky
Řazení

Nenalezen žádný záznam