ELEKTROKOLA S MOTOREM OLI

Elektrokola s motorem Oli

Italský výrobce OLI s více než s 50letou tradicí v roce 2008 založili divizi OLI eBIKE System. Tato divize nevyrábí pouze elektromotory, ale kompletní systém pro elektrokola. 

Elektromotor OLI SPORT má nominální hodnotu výkonu dle normy 250 W (max 700W). Je vybaven torzním snímačem síly šlapaní, o regulaci výkonu se stará řídící jednotka, která vyhodnocuje jakou silou šlape cyklista do pedálů. Čím větší výkon při jízdě (při šlapání) vynaložíte, tím více vám motor pomůže. Motor umí při zachování nízké spotřeby poskytnout úctyhodných 83Nm a svou váhou 3,5 kg patří k těm lehčím. 

Výkon elektromotoru je velmi dobře regulován a jednotlivé jízdní režimy skvěle fungují. Tah podpory může dosáhnout 400% použité síly, což obnovuje výjimečnou všestrannost pro ty, kteří nechtějí stanovovat limity. Asistence překvapuje od prvního zdvihu pedálu a perfektně se přizpůsobí každé cestě, stezce nebo terénu. Jízda je sportovní a citlivá, cyklista se může soustředit na cestu, protože motor OLI eByke Systems ji  podporuje dynamickým a zároveň přirozeným způsobem.

Řazení