MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU ELEKTROKOL. SKLADEM A IHNED K ODESLÁNÍ PŘES 200 MODELŮ.

Cestovní elektrokolo ELEKTROKOLA CRUSSIS

CRUSSIS e-Savela 7.5 2020

Tento produkt se již bohužel nevyrábí. Vyberte si jiný model z dané kategorie

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

Elektrokolo e-Savela 7.5 je určen pro dámy a díky sníženému hliníkovému rámu je jízda na něm opravdu příjemná. Geometrie rámu zajišťuje nejen pohodlné nasednutí a sesednutí z kola, ale také jeho skvělou stabilitu a ovladatelnost.
 

Dostatek energie vám zajistí 530 Wh baterie s Li-Ion články Panasonic, která je plně integrována do rámu e-kola. Nenarušuje tak design a také přispívá k dobré ovladatelnosti díky umístění baterie blízko těžisti elektrokola. Nabízíme také variantu s 630 Wh!
 

Středový elektromotor BAFANG MAX drive (M400), o nominálním výkonu 250W s maximem až 500W a točivým momentem 80 Nm. Použití středového elektromotoru u tohoto modelu přispívá velkou měrou k ideálnímu vyvážení elektrokola – jde o moderní řešení používané u vyšších řad e-biků po celém světě.

O řazení se stará 8-mi rychlostní sada Shimano Acera. Jízdní komfort a bezpečnost vám zajistí kotoučové hydraulické brzdy.

Odpružená vidlice Suntour s vybavena pružinovým tlumením se zdvihem 63 mm.
 

Asistenci ovládáte jako u většiny elektrokol prostřednictvím LCD displeje umístěného na řídítkách. Barevný LCD panel Bafang s USB zobrazuje rychlost, stav baterie a stupeň asistence a ujetou vzdálenost.

Součástí výbavy e-kola jsou totiž kromě nosiče rovněž blatníky. Hodit se může rovněž USB konektor pro dobíjení mobilních zařízení

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)