O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2
29" Bosch 2024 Vystaveno

CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2

Celoodpružené horské endurové elektrokolo se skvělým motorem Bosch Performance Line CX, velmi výkonnou baterií Bosch PowerTube 750Wh, hydraulickým brzdami Magura MT5 a 12 rychlostním řazením Shimano SLX.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BOSCH Performance Line CX

Síla motoru

85 Nm

Kapacita baterie

750 Wh

Přehazovačka

12 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

170 mm / 165 mm

Karbonový rám s technologií Ballistec je lehký a dostatečně odolný s doživotní zárukou. Rámy jsou zkonstruovány s přístupem značky Cannondale Size-Specific Proportional Response. Díky němu se mění kinematika zadního závěsu tak, aby odpovídala nejlepší možné reakci pružení pro rozdílné výšky jezdců v každé situaci. Maximalizuje se trakce a chování odpružení při výjezdech, vynikající chování systému při brždění a citlivost projevu v každé části trailu.

Model Deluxe Deluxe Select+ má vylepšené tlumení s pomalým nastavením komprese a vyladění pro optimální kontrolu trakce. Tlumicí kapalina Maxima Plush snižuje tření, vyhlazuje chod tlumiče a snižuje hlučnost při tlumení. Vysoce nastavitelné vzduchové odpružení DebonAir™ umožňuje plynulý a rovnoměrný chod po celé délce zdvihu. Samostatné a nezávislé písty pro otevřenou a zavřenou polohu Threshold, které jsou přesně vyladěny podle jízdních potřeb.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Celoodpružené horské endurové elektrokolo CANNONDALE Moterra Neo Carbon LT 2 2024. Postaveno na carbonovém rámu se prvotřídním motorem Bosch Performance Line CX, velmi výkonnou baterií Bosch PowerTube s kapacitou 750 Wh, hydraulickým brzdami Magura MT5 a 12 rychlostním řazením Shimano SLX.

Pokud je u Vás kvalita elektrokola na prvním místě, horská elektrokola CANNONDALE jsou tou pravou volbou. Konstrukce elektrokola je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, jaké dosavadní trh nabízí, a vydrží jízdu i tím nejnáročnějším terénem. Elektrokolo je poháněno špičkovým elektromotorem Bosch Performance Line CX, který se díky svým senzorům postará o ten nejlepší a nejpříjemnější pocit z jízdy. Energii mu dodává vysokokapacitní baterie PowerTube 750 Wh, která Vás nenechá na holičkách i při velmi dlouhých výletech. Elektrokolo je také vybaveno displejem Bosch Kioxcestovním počítačem pro náročné sportovní jezdce. Tato varianta LT se vyznačuje delším zdvihem vidlice (Long Travel). Krok přední vidlice je 170 mm a kapacita zadní stavby je 165 mm.

Technologie Proportional Response je specifická v tom, že každému jezdci zajišťuje ten nejlepší výkon a komfort bez ohledu na jeho výšku. Jedná se o jedinečný přístup ke konstrukci rámu, kdy  je geometrie, přepákování odpružení a délka řetězové vzpěry nastavena u každé velikosti zvlášť a to na základě velikosti jezdce a různého těžiště. Jakoby elektrokolo Moterra Neo Carbon LT 2 bylo vyrobeno přímo pro vás. Tato patentovaná konstrukce umisťuje jezdce mezi přední a zadní kolo a tím mu zajišťuje bezkonkurenční ovladatelnost a trakci. Při výjezdech umožňuje uvolněnější a stabilnější pozici a ve sjezdech nabízí jistotu v rychlosti a průjezdu zatáček.

Výrobce elektrokol CANNONDALE jako jeden z mála nabízí svým zákazníkům nadstandardní doživotní záruku na výrobní vady materiálu a jeho zpracování u rámu kola, vidlice Lefty a u klik Hollowgram.

Progresivně dlouhý rám s nízkým těžištěm a volnějším úhlem vidlice ve spojení s širokými řídítky a krátkými představci dodává vynikající ovládání. Specificky ukotvený motor do rámu s přístupem Cannondale Si pak přináší překvapivou hbitost a mrštnost.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Středový motor Bosch Performance Line CX Smart system

BOSCH Performance Line CX Smart system

Bosch Performance Line CX Smart System. Výkonný a dynamický motor pro intuitivní ovládání a jedinečný pocit z jízdy. Díky koncepci více senzory a inovativnímu řízení motoru Bosch nastavuje Performance Line CX Smart System nové technické standardy - reaguje pružně a citlivě a naplno rozvíjí svůj potenciál na technicky náročných tratích.

Jednou z účinných funkcí je režim eMTB, který využívá přesně tolik výkonu, kolik je potřeba, a umožňuje soustředit veškerou pozornost na jízdu. V aplikaci eBike Flow si můžete v jízdních režimech Eco, Tour, Sport a Turbo nastavit podporu, dynamiku, hnací moment a maximální rychlost svého eBike podle svých individuálních potřeb.

Více informací

Baterie BOSCH POWER TUBE 750

BOSCH POWER TUBE 750

Originální, vysokokapacitní integrovaná baterie BOSCH PowerTube 750. Umožňuje horským a trekkingovým elektrokolům jezdit opravdu velké vzdálenosti. Díky své kompaktní velikosti a minimalistickému designu je baterie integrována do elektrokola tak, aby bylo dosaženo optimálního efektu.

  • Kompatibilita pouze pro Bosch Performance Line CX Smart System (BES3) - modelový rok 2022 a novější
  • Délka: 481.3 mm
  • Horizontální a vertikální varianta - liší se způsobem uložení baterie v rámu.
  • Integrovaný BMS zajistí dlouhý dojezd a životnost.
  • Nemá pamětový efekt a nedochazí k samovybíjení.
Více informací

Displej BOSCH Kiox

Displej BOSCH Kiox

Kiox je display pro náročné sportovní jezdce. Kiox má všechny klasické funkce displaye a zároveň umožňuje přístup na internet pomocí aplikace smartphone. Barevný displej na první pohled poskytne všechny údaje o jízdě, zatímco sledujete terén. Kiox může zaznamenat Vaše cesty a poslat všechna relevantní data přes Bluetooth připojení smartphonu na online portál eBike Connect. Díky tomu je Kiox dokonalým společníkem na každé jízdě.

Více informací

Výrobce Cannondale

 

Cannondale je jednou z nejpopulárnějších prémiových značek elektrokol na světě. Jeho elektrokola jsou vybavena moderní geometrií a nízkým těžištěm, což umožňuje nezapomenutelný zážitek z jízdy. Bez ohledu na to, zda hledáte cestovní nebo MTB elektrokolo nejvyšší kvality, Cannondale je vynikající volbou. Co dělá Cannondale ještě výjimečnějším, je to, že jako jeden z mála výrobců elektrokol nabízí doživotní záruku na výrobní vady materiálu

 

Elektrokola Cannondale

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2023
Značka Cannondale
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch CX - 4 Gen.
Kroutící moment 85 Nm
Středový motor Ano
arrow

Baterie

Kapacita baterie 700 - 799 Wh
Kapacita baterie Extrémní
arrow

Tlumení

Přední vidlice RockShox Zeb Select, Charger RC, 170mm, DebonAir, 15x110mm, 44mm offset
arrow

Komponenty

Sedlovka Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125mm (S), 150mm (M), 170mm L, XL)
Gripy Fabric Funguy
Představec Cannondale 2, 6061 Alloy, 35mm, 0°
Řidítka Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 5° rise, 800mm
arrow

Řazení

Kazeta Shimano SLX, 10-51, 12-speed
Řazení Shimano SLX 12-speed
Přehazovačka Shimano XT

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání