O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Středový motor BOSCH Performance Line CX Smart system

 


Performance Line CX Smart System. Výkonný a dynamický motor pro intuitivní ovládání a jedinečný pocit z jízdy. Díky koncepci s více senzory a inovativnímu řízení motoru Bosch nastavuje Performance Line CX Smart Systém nové technické standardy - reaguje pružně a citlivě a naplno rozvíjí svůj potenciál na technicky náročných tratích.

Jednou z účinných funkcí je režim eMTB, který využívá přesně tolik výkonu, kolik je potřeba, a umožňuje soustředit veškerou pozornost na jízdu. V aplikaci eBike Flow si můžete v jízdních režimech Eco, Tour, Sport a Turbo nastavit podporu, dynamiku, hnací moment a maximální rychlost svého eBike podle svých individuálních potřeb.

 

 

Silná podpora

S hmotností 2,9 kg a maximálním točivým momentem 85 Nm přináší i přes své mimořádně kompaktní rozměry větší požitek z jízdy na náročných trasách. Motor pro horská elektrokola eMountain je kompaktní, lehký a mimořádně výkonný a kombinuje vysoce kvalitní materiály, extrémně výkonný pohon a špičkové senzory.
 

Skutečná síla

Maximální točivý moment 85 Nm má znatelný vliv na výkon při jízdě na horském kole. Výkonný motor umožňuje rychlou akceleraci za ostrými zatáčkami a překážkami při nízké kadenci a usnadňuje rozjezd do nejstrmějších kopců. Při rychlých sprintech vás motor podpoří i při vysoké kadenci.
 

eMTB mode

Režim eMTB je speciálně navržen pro sportovní použití a nabízí optimální ovládání a intuitivní manipulaci, protože není třeba tolik přepínat mezi různými jízdními režimy. Díky této chytré funkci režimu eMTB lze s jistotou zvládnout technické úseky a cíleným tlakem na pedály pomocí funkce Extended Boost překonávat překážky, jako jsou kořeny a silné větve. Pohonná jednotka Performance Line CX Smart System tak zajišťuje ještě větší požitek z jízdy a zážitek z flow.
 

Tour+ mode

Sportovní jízda na trekingovém elektrokole nebo eMTB: Režim Tour+ umožňuje jezdci soustředit se výhradně na požitek z jízdy. Odstraňuje nutnost ručního přepínání mezi jízdními režimy a šetří energii tím, že zvyšuje výkon jezdce. Zajišťuje tak přirozený pocit z jízdy v každé situaci, a to i při delších vyjížďkách.
 

Speed sensor 

Kromě kabelového řešení je inteligentní systém vybaven interním snímačem otáček, který je umístěn v pohonné jednotce. Drátový snímač odpadá a magnet na paprsku je nyní připevněn přímo ke kolu, což vede k čistšímu vzhledu kola eBike.
 


Off

Eco mode

Tour**

Tour+**

Sport/eMTB*

Turbo
Žádná podpora (všechny funkce displeje jsou stále k dispozici). Nízká úroveň podpory s maximální účinností pro nejdelší dojezd. Jednotná podpora pro jízdy s dlouhým dojezdem. Plynulé zvyšování podpory pro přirozený pocit z jízdy a úspornou jízdu pro sportovně založené eBikery. Výkonná podpora pro všechny typy jízdy, jako je sportovní jízda nebo rychlé dojíždění v městském provozu. Okamžitá maximální podpora - i při nejvyšší kadenci pro sportovní jízdu.

 

Maximální kroutící moment až 85 Nm zajistí jemnou podporu při akceleraci

340
Silný pohon pro extrémně sportovní jízdní styl a rychlé sprinty25 km/h

Podpora ryhlosti 25 km/h, dokonce i na dlouhých horských jízdách

 

 

Typ motoru středový
Výkon - nominální 250 W
Max. točivý moment až 85 Nm
Úroveň asistence motoru TURBO: 340
eMTB**: 140-340
TOUR: 140
TOUR+****: 60-340
ECO: 60
Maximální točivý moment TURBO: 85***
eMTB**: 85
TOUR: 50
TOUR+****: 85
ECO: 40
Napětí 36 V
Snímací sensory frekvence šlapání
kroutící moment
rychlost
Max. rychlost asistence 25 km/h
Váha cca 2,9 kg

 


 

Zvýšení rychlosti elektrokola až na 50 km/hod

Vaše terénní nebo trekingové elektrokolo může jet mimo veřejné komunikaci i vyšší rychlostí než 25km/h.

Legislativa upravuje provoz elektrokol rychlejších než 25 km/h v Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 168/2013 ze dne 15. ledna 2013 o schvalování dvoukolových nebo tříkolových vozidel a čtyřkolek a dozoru nad trhem s těmito vozidly, konkrétně v článku 2, odstavec 2, bod g)

Toto nařízení (omezení výkonu a rychlosti elektrokola) se nevztahuje na tato vozidla určená především pro využití v terénu a zkonstruovaná pro jízdu na nezpevněném povrchu;

Upravíme vaše elektrokolo se středovým pohonem Bosch tak, že podpora elektropohonu dosáhne více než 50 km/h!

Tento doplněk řídící jednotky provede deaktivaci rychlostního omezení assitence na 25 km/h u středováho pohonu motorů Bosch Active, Bosch Performance nebo Bosch Performance CX.

Díky této úpravě využijete plný potenciál elektropohonu!

Totožný elektro-motor Bosch se využívá i na "Rychlých elektrokolech" a je tedy konstruován s dostatečnou výkonovou rezervou, aby rychlost >50 km/h zvládal.


Produkt úplně odstraňuje rychlostní omezení BEZ NEŽÁDOUCÍCH EFEKTŮ:

  • údaje, jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, celková vzdálenost, kadence, výkon, dojezd, stav baterie apod. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.
  • funkci lze kdykoliv za jízdy vypnout a zapnout stiskem tlačítka.
  • stav zařízení je vždy indikován určitým elementem na displeji po celou dobu, kdy je zařízení aktivní. jako uživatel tak vždy víte, zda je omezovač zapnutý či nikoli.
  • zařízení nezpůsobuje žádné blikání displeje ani jiné efekty
  • námi využívaný produkt je legální na Evropském trhu a je řádně označen a vybaven patřičnými atesty.

 

Chip je dodáván včetně českého návodu na instalaci. Dodavatel nenese žádnou zodpovědnost za škody na elektrokole způsobené neodbornou instalací.

Dodavatel nezaručuje neporušení záruky elektrokola ani nemožnost poškození či zablokování systému elektrokola. Dodavatel se zříká zodpovědnosti za jakékoliv škody, ať už na zdraví či na majetku, spojené s používáním tohoto zařízení.

Vyhledávání