O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

KELLYS Tygon R50 KELLYS Tygon R50
Novinka 29" Předobjednávka Panasonic 2023
-4 %

KELLYS Tygon R50

Horské elektrokolo se středovým motorem Panasonic GX Ultimate 95 Nm, silnou baterií s výkonem 820 Wh a přehledným LCD displejem. Postaveno na rychlých 29" kolech, s dojezdem až 180 km. Připraveno na jakékoliv dobrodružství.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

PANASONIC GX ULTIMATE

Síla motoru

90 Nm

Kapacita baterie

720 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

150 mm (přední)

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Horské elektrokolo KELLYS Tygon R50 2023 je vybaveno výkonným středovým motorem Panasonic GX Ultimate s točivým momentem 95 Nm, který zajistí snadnou jízdu v jakémkoliv terénu. Baterie Kellys Re-Charge V10 Li-ion s kapacitou 720 Wh umožní dojet až 180 km na jedno nabití.

Elektrokolo je postaveno na rychlých 29" kolech, které umožní rychlou jízdu na rovině, ale zároveň zvládnou i náročnější terén. Odpružená vidlice SR Suntour Raidon 34 LOR DS (29) Boost se zdvihem 120mm poskytne pohodlnou jízdu i na nerovnostech a skocích.

Řazení New Shimano Groupset 1x10 umožní rychlou a plynulou změnu rychlosti, brzdy Shimano MT200 Hydraulic Disc se postarají o rychlé a bezpečné zastavení. Elektrokolo je vybaveno plášti Schwalbe Nobby Nic Performance 29x2.35 ADDIX, které zajistí skvělou přilnavost v jakémkoliv počasí.

Celkově je toto elektrokolo připraveno na jakékoliv dobrodružství, ať už se jedná o výlety do přírody nebo o každodenní dojíždění do práce. Přehledný LCD displej Vám zobrazí všechny potřebné informace, jako je stav baterie, aktuální rychlost a ujetou vzdálenost, takže budete mít stále dokonalý přehled o své jízdě.

Společnost KELLYS BICYCLES s. r. o. nyní poskytuje prodlouženou záruku v délce 5 let. Tato prodloužená záruka se týká rámu jízdního elektrokola a jeho reklamaci, kdy se jako příčinou prokáže výrobní nebo materiálová chyba.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

\Středový motor Panasonic GX ULTIMATE

Motor Panasonic GX ULTIMATE

Chcete-li maximalizovat potěšení z jízdy na e-MTB, zde je nejlepší motor třídy s točivým momentem 90 Nm a hmotností pouhých 2,95 kg, který Vám umožní dosáhnout nejtěžších cílů.

I při nízké kadenci poskytuje motorová jednotka konstantní a silný výkon 90 Nm, díky kterému je GX Ultimate jednou z nejsilnějších motorových jednotek ve své třídě a podporuje Vás i v těch nejnáročnějších podmínkách

Více informací

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Obecně

Modelový rok 2023
Značka Kellys

Elektropohon

Výrobce motoru Panasonic
Typ motoru Panasonic GX Ultim.
Kroutící moment 90 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 800 - 899 Wh
Kapacita baterie Extrémní

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour Raidon 34 LOR DS (29) Boost, 120mm, air

Řazení

Řazení New Shimano Groupset 1x10
Přehazovačka New Shimano Groupset 1x10
Počet převodů 1x10

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání