MÁME OTVEŘENO, ALE PRO VAŠE POHODLÍ DOPORUČUJEME REZERVACI TERMÍNU NÁVŠTĚVY PRODEJNY ZDE

Nákladní elektrokola ELEKTROKOLA GIANT

GIANT Deliver-E+

Nové speciální elektrokolo s motorem Yamaha SyncDrive Sport, baterií s kapacitou 500 Wh a řemenovým pohonem BeltDrive. Perfektní model pro osobní i pracovní využití.

Vyberte si variantu

Jaký zvolit rám?

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

81 499 Kč

67 355 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem info

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU
GIANT Deliver-E+
  • motor: Yamaha SyncDrive Sport 
  • baterie: 500 Wh 
  • integrované ovládání s LED kontrolkami
  • velikost rámu: uni
  • jedna rychlost
GIANT Deliver-E+

Spolehlivý řemenový pohon BeltDrive. Spolu s výkonným středovým motorem SyncDrive Sport nabízí extrémní spolehlivost a pohodlnou jízdu i za těch nejnáročnějších podmínek.

GIANT Deliver-E+

Toto sedlo se přizpůsobuje tělu cyklisty. Je velmi pohodlné a poskytuje správnou oporu v případě neočekávaných otřesů. Jezdec se tak nemusí obávát nerovných tras a silnic. 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Značka Giant vyvinula nové speciální elektrokolo Giant Deliver-E+. 

Giant Delivery-E+ má robustní hliníkový rám, nízkoúdržbový řemenový pohon BeltDrive, široké pneumatiky pro větší přilnavost a pohodlí a integrované ovládání s LED kontrolkami. Díky tomu je tento model perfektní elektrokolo pro osobní i pracovní využití.  

Díky výkonnému středovému motoru Yamaha SyncDrive Sport 70nm, hydraulickým kotoučovým brzdám a silné baterii s kapacitou 500 Wh vydrží elektrokolo velmi intenzivní a časté používání a je bezpochyby jedním z nejrychlejších způsobů doručování.  Elektrokolo je velmi oblíbené nejen u restaurací a společností doručujících jídlo, ale také mezi kurýrními a zásilkovými společnostmi.

Giant Deliver-E+ lze rozšířit o různé doplňky  jako je extra baterie EnergyPak či přední a zadní nosič.

Potřebujete poradit s výběrem správného cargo elektrokola? Neváhejte nás kontaktovat na
739 513 291 
nebo cargo@ekolo.cz.  

 

Motor GIANT SYNCDRIVE SPORT

Motor GIANT SYNCDRIVE SPORT (250W) 

Kompaktní motor SyncDrive Sport má technologii Smart Assist a je zvukově vyladěn pro plynulý a tichý výkon. Je to ideální volba pro jezdce, kteří hledají všestranný zážitek z jízdy na elektrokoleSyncDrive Sport poskytuje vysoký výkon i při nízkých rychlostech. Technologie Smart Assist vypočítává množství točivého momentu, kadence, sklonu a rychlosti a na základě těchto výpočtů určuje množství výkonu motoru, které jezdec potřebuje. 
                                                                                             
Více informací ...

Baterie GIANT EnergyPak Smart 625 Wh

Baterie GIANT EnergyPak 500 Wh integrovaná

ekolo.cz upozorňujeV ekolo.cz je baterie a nabíječka vždy již v ceně elektrokola.

Lithiová baterie určená pro elektrokola Giant a Liv tak, aby její splynutí s rámem elektrokola bylo hladké a elegantní. Nabíjet ji lze jak přímo v rámu, tak i samostatně po vyjmutí. Pokročilé BMS obvody (Battery Management System) optimalizují výkon nabíjení díky nepřetržité komunikaci mezi baterií a nabíječkou. Kapacita: 500 Wh. Nabití na 80 % kapacity trvá jen 2:45 hod., na 100 % je to 5 hodin.


Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)