O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

GIANT STANCE E+ 2 625 GIANT STANCE E+ 2 625 GIANT STANCE E+ 2 625 GIANT STANCE E+ 2 625 GIANT STANCE E+ 2 625 GIANT STANCE E+ 2 625
29" Yamaha 2024 Vystaveno
-6 %

GIANT STANCE E+ 2 625

Nová generace modelu Stance E+ s celou řadou inovací. Nový rám a motor SyncDrive Sport druhé generace - vysoký točivý moment 75 Nm a podpora až 400 %.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

SyncDrive Sport 2, Yamaha

Síla motoru

75 Nm

Kapacita baterie

625 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

140 mm, 190x45 mm

GIANT Stance E+ 2 625

Technologie Hybrid Cycling Technology je systém, který kombinuje elektrickou energii s lidskou silou a vytváří nejúčinnější, nejvýkonnější a nejpřirozenější zážitek z jízdy na elektrokole. Je to plynulé rozšíření vlastní síly jezdce, které odlišuje elektrokola Liv a Giant od ostatních elektrokol. Systém se skládá ze čtyř klíčových inovativních technologií, které pracují v souladu s výkonem vašeho vlastního těla – bezproblémové rozšíření vašich vlastních schopností.

Odpružení FlexPoint představuje osvědčené a běžně používané jednočepové zavěšení zadní stavby s pomocným přepákováním. Jedná se tedy o systém, který je v principu velmi jednoduchý, ale přitom plně funkční. FlexPoint poskytuje zdvih 120 mm a prostřednictvím vzduchového tlumiče citlivě reaguje na větší i menší nerovnosti.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elektrokolo zdobí moderní rám s odpružením FlexPoint, což umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu na nerovném terénu. Jeho silný motor poskytuje dostatek energie pro plynulou jízdu i v náročnějším terénu. Komfortní ovládání elektrokola zajišťuje jednotka RideControl Dash, která kromě ovládání obsahuje i přehledný barevný displej zobrazující všechny důležité údaje jako rychlost, úroveň baterie, vzdálenost a další. Robustní konstrukce a spolehlivé funkce se postarají o spokojenost každého, kdo má chuť vydat se na výlet do přírody nebo do města.

Výrobce Giant

Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

Elektrokola Giant

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Giant
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Yamaha
Typ motoru SyncDrive Sport 2
Kroutící moment 75 Nm
Středový motor Ano
arrow

Baterie

Kapacita baterie 600 - 699 Wh
Kapacita baterie Vysoká

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání