O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

GPS eBike Alarm - Bosch Connect Module pro Bosch CX GPS eBike Alarm - Bosch Connect Module pro Bosch CX

GPS eBike Alarm - Bosch Connect Module pro Bosch CX

GPS eBike Alarm. Dodatečná ochrana před odcizením s předplatným Flow+. Bosch Connect Module BCM3100 - pro motory Bosch CX - Performance Line CX, Performance Line CX Race Edition, Cargo Line

Skladem

3 290 Kč

2 719 Kč bez DPH

Chraňte své elektrokolo

GPS eBike Alarm představuje ochranu před odcizením pomocí prémiové služby. 

eBike Alarm je ideálním doplňkem mechanického zámku – pro ještě lepší ochranu před odcizením. Po jednorázové instalaci prostřednictvím aplikace eBike Flow bude váš chytrý telefon fungovat jako digitální klíč. Pokud eBike vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje. Na nepatrný pohyb bude reagovat výstražným signálem. Pokud se vaše elektrokolo začne trvale pohybovat, obdržíte na chytrý telefon zprávu, spustí se funkce sledování a vy můžete sledovat polohu svého elektrokola v aplikaci eBike Flow.

Abyste mohli využívat funkci eBike Alarm, musí být na vašem eBiku nainstalován modul ConnectModule a aktivován zámek eBike Lock, který automaticky vypne podporu motoru.

Aplikace eBike Flow vás propojí s vaším eBikem – a váš eBike s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého eBiku můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Tímto způsobem se vaše radost z jízdy posune na vyšší úroveň.

Funkce a podrobnosti       

     

Ochrana před odcizením pomocí prémiové služby

Připojení a ochrana: Znepříjemněte zlodějům práci: Stáhněte si aplikaci eBike Flow, předplaťte si službu Flow+ a aktivujte si prémiovou službu eBike Alarm. Prostřednictvím chytrého telefonu jste připojeni ke svému elektrokolu a díky modulu ConnectModule můžete sledovat jeho polohu. Při parkování elektrokola tak zůstanete v klidu.

Nezbytná jednotka ConnectModule: Modul ConnectModule nechte namontovat u specializovaného prodejce: Tuto placenou komponentu na elektrokolo nainstalují ve specializované prodejně tak, aby nebyla vidět. Obsahuje rádiový modul a modul GNSS, vlastní akumulátor a několik senzorů. Po instalaci této komponenty a zakoupením předplatného Flow+* můžete eBike Alarm začít používat.

Důležité informace: 

Bosch Connect Module BCM3100 je kompatibilní s motory Bosch Smart System - Performance Line CX, Performance Line CX Race Edition, Cargo Line 

Pozor! Instalace a veškeré opravy ConnectModule mohou provádět pouze autorizovaní odborní prodejci. Jsou k tomu zapotřebí speciální odborné znalosti. Nesprávná montáž může způsobit, že ConnectModule, resp. elektrokolo nebude možné používat v souladu se zákony.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání