O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora LEADER FOX Induktora
28" Bafang 2023

LEADER FOX Induktora

Moderní městské elektrokolo s rámem s nízkým nástupem vybavené zadním motorem Bafang, plně integrovanou baterií s kapacitou 540 Wh a odpruženou přední vidlicí se zdvihem 45 mm. Postavené na 28" kolech za velmi příjemnou cenu.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BAFANG zadní

Síla motoru

45 Nm

Kapacita baterie

540 Wh

Přehazovačka

7 rychlostí

Kola

28"

Zdvih tlumičů

45 mm (přední)

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Městské elektrokolo LEADER FOX Induktora 2023 s hliníkovým rámem s pohodlným nízkým nástupem s elegantním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a velikostí kol 28“.

Elektrokolo Induktora je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W a integrovanou rámovou baterií s výkonnými články SAMSUNG s kapacitou 540 Wh / 14 Ah. Motor vyniká především svým plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí LCD displeje umístěného na řídítkách. BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii baterie a funkčnost jednotlivých článků.

Dalším plusem je bezespou rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (1,8 A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. 

Dojezd na plně nabitou baterii:
- průměrný 70 km
- maximální až 100 km

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Nábojový motor Bafang

Nábojový motor Bafang

Tento spolehlivý motor má propracovaný systém přenosu točivého momentu a špičkový výkon přes 500 W, čímž účinně brání prokluzování pneumatik v terénu.

Jeho malá hmotnost a výše jmenované vlastnosti ho činí ideální součástí turistických a cestovních elektrokol.

Zadní motor mohou ocenit cyklisté, kteří chtějí jezdit především často bez asistence motoru a pomoc elektrokola využívat pouze do prudkých kopců či v protivětru, díky okamžité akceleraci motoru.

Výrobce Leader Fox

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

Elektrokola Leader Fox

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2023
Značka Leader Fox
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Bafang
Typ motoru Bafang - zadní motor
Kroutící moment 32 Nm
Středový motor Ne
arrow

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh
Kapacita baterie Standardní
arrow

Tlumení

Přední vidlice ZOOM 141, ZDVIH 45mm
arrow

Řazení

Řazení SHIMANO TOURNEY, 7 RYCHLOSTÍ
Přehazovačka SHIMANO TOURNEY

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání