LEADER FOX Induktora
Moderní městské elektrokolo s rámem s nízkým nástupem vybavené zadním motorem Bafang, plně integrovanou baterií s kapacitou 540 Wh a odpruženou přední vidlicí se zdvihem 45 mm. Postavené na 28" kolech za velmi příjemnou cenu.
BAFANG zadní
45 Nm
540 Wh
7 rychlostí
28"
45 mm (přední)
Městské elektrokolo LEADER FOX Induktora 2023 s hliníkovým rámem s pohodlným nízkým nástupem s elegantním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a velikostí kol 28“.
Elektrokolo Induktora je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W a integrovanou rámovou baterií s výkonnými články SAMSUNG s kapacitou 540 Wh / 14 Ah. Motor vyniká především svým plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí LCD displeje umístěného na řídítkách. BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii baterie a funkčnost jednotlivých článků.
Dalším plusem je bezespou rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (1,8 A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie.
Dojezd na plně nabitou baterii:
- průměrný 70 km
- maximální až 100 km
Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.
Kalkulačka dojezdu elektrokola
Dojezd na ekole je přibližně:
*na celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav ekola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Nábojový motor Bafang
Tento spolehlivý motor má propracovaný systém přenosu točivého momentu a špičkový výkon přes 500 W, čímž účinně brání prokluzování pneumatik v terénu.
Jeho malá hmotnost a výše jmenované vlastnosti ho činí ideální součástí turistických a cestovních elektrokol.
Zadní motor mohou ocenit cyklisté, kteří chtějí jezdit především často bez asistence motoru a pomoc elektrokola využívat pouze do prudkých kopců či v protivětru, díky okamžité akceleraci motoru.

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.
Navíc k elektrokolu:
Parametry
Obecně
Modelový rok | 2023 |
Značka | Leader Fox |
Nosnost | 120 kg |
Elektropohon
Výrobce motoru | Bafang |
Typ motoru | Bafang - zadní motor |
Kroutící moment | 32 Nm |
Středový motor | Ne |
Baterie
Přesná kapacita | 540 Wh |
Kapacita baterie | 500 - 599 Wh |
Nabíječka | 42V/3Ah |
Tlumení
Přední vidlice | Zoom 141, Zdvih 45mm |
Komponenty
Zadní náboj | SHIMANO NEXUS SG-C3001-7D, 36H, CL, 135x187mm |
Pláště | CST 28X1,75 |
Řazení
Přehazovačka | SHIMANO TOURNEY |
Řazení | SHIMANO TOURNEY, 7 RYCHLOSTÍ |
Dotazy
Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.