O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

LEADER FOX Park City LEADER FOX Park City LEADER FOX Park City
Novinka 2024 Bafang 28"

LEADER FOX Park City

Městské elektrokolo s hliníkovým rámem, zadním motorem Bafang, baterií s kapacitou 540 Wh a odpruženou přední vidlicí. Snížený nástup pro velmi pohodlný nástup i sesednutí. Navrženo s důrazem na pohodlí, výkon i styl. Model Park City vás zavede na dobrodružství, na které se budete těšit až do posledního kilometru.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BAFANG zadní

Síla motoru

45 Nm

Kapacita baterie

540 Wh

Přehazovačka

7 rychlostí

Kola

28"

Tlumič (přední)

45 mm

Městské elektrokolo LEADER FOX Park City 28" 2024

LEADER FOX PARK CITY Low Entry

Nízký nástup elektrokola nabízí řadu výhod pro cyklisty, zejména pro ty, kteří hledají pohodlnější a bezpečnější možnost jízdy. Díky nízkému nástupu je snazší udržet rovnováhu a stabilitu během zastavení nebo zpomalování, což zvyšuje bezpečnost cyklisty. Tento typ rámu také umožňuje cyklistovi rychleji seskočit z kola v případě potřeby, což může snížit riziko pádu

CST 700X40C je spolehlivý a  velice komfortní plášť s jemným vzorem. Díky propracované kontrole kvality a použitým materiálům jsou pláště CST velmi kvalitní. Pneumatika CST 700X40C má šířku 40 milimetrů, a proto je v rovnováze mezi rychlostí a pohodlím. Nabízí dostatečné odpružení a přilnavost pro jízdu na různých površích, včetně chodníků, štěrkových cest a lehkých stezek. Díky této všestrannosti je vhodný pro dojíždění, turistiku i rekreační jízdu.

CST 700X40C

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Městské elektrokolo LEADER FOX Park City 2024 s hliníkovým rámem, zadním motorem Bafang, baterií s kapacitou 540 Wh a odpruženou přední vidlicí. Snížený nástup pro velmi pohodlný nástup i sesednutí.

Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm. Nosičová baterie LG s kapacitou 540 Wh / 15 Ah a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 4 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracují dobu nabíjení. S plně nabitou baterií ujedete na elektrokole Park City průměrně 70 km. Maximální dojezd je až 100 km.

Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. S 7 režimy asistence se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní. Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.

Model Park City je vybaven přední odpruženou vidlicí ZOOM 141, díky které zvládnete pohodlný přejezd po dlažebních kostkách i městských výmolech. Pro jízdu ve tmě je připraveno kvalitní přední LED osvětlení. Svou tašku s nákupem nebo kabelku bezstarostně převezete na pevném zadní nosiči.

Moderní hliníkový rám s pečlivě zpracovanými detaily zdůrazňuje eleganci a robustnost tohoto elektrokola. Nízký nástup je vhodný pro širokou škálu cyklistů, včetně žen i mužů, starších lidí, a těch, kteří hledají pohodlí a snadnost použití. Je ideální pro každodenní dojíždění i občasnou vyjížďku do nenáročného terénu. 

Elektrokola s nízkým nástupem nabízí pohodlný, bezpečný a výkonný způsob dopravy, a to včetně cyklistek a cyklistů všech věkových kategorií.

Sametově hladké a výkonné - elektrokolo LEADER FOX Park City je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení stylu, komfortu a výkonnosti. Toto elektrokolo vás zavede na dobrodružství, na které se budete těšit až do posledního kilometru.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Nábojový motor Bafang

Nábojový motor Bafang

Tento spolehlivý motor má propracovaný systém přenosu točivého momentu a špičkový výkon přes 500 W, čímž účinně brání prokluzování pneumatik v terénu.

Jeho malá hmotnost a výše jmenované vlastnosti ho činí ideální součástí turistických a cestovních elektrokol.

Zadní motor mohou ocenit cyklisté, kteří chtějí jezdit především často bez asistence motoru a pomoc elektrokola využívat pouze do prudkých kopců či v protivětru, díky okamžité akceleraci motoru.

Integrovaná baterie LG Li-Ion 540 Wh

Baterie LG 540 Wh

Baterie LG Li-Ion 540 Wh / 15 Ah. Do rámu elektrokola je integrována a dodává energii do celého systému. Díky středovému uložení je elektrokolo skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné.

Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 110 km (v závisloti na okolnostech).

Samozřejmostí je vybavení BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii můžete nabíjet přímo na nosiči elektrokola, nebo ji lze za účelem nabití vyjmout. Zcela vybitou baterii nabijete do plné kapacity za 5 hodin.

Displej Leader Fox

Displej Leader Fox

Přehledný barevný LCD displej Leader Fox. Displej zobrazuje nejdůležitější informace o jízdě a umožňuje nastavení jednotlivých funkcí.

  • volbu 5 režimů asistence
  • funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
  • zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
  • ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
  • denní a noční režim (podsvícení displeje)
  • ukazatel stavu nabití baterie

Výrobce Leader Fox

Český LEADER FOX patří mezi nejoblíbenější značky elektrokol a ekolo.cz patří k největším prodejním a servisním partnerům v ČR. Značka nabízí široký sortiment 40 modelů od skládacích, městských elektrokol až po oblíbené cestovní a terénní modely. Díky plné integraci baterie a využívání výkonných středových i nábojových pohonů je to volba pro ty kdo hledají kvalitu a design za rozumnou cenu. Montáž elektrokol LEADER FOX probíhá v ČR v Českých Budějovicích.

Elektrokola Leader Fox

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Leader Fox

Elektropohon

Výrobce motoru Bafang
Typ motoru Bafang - zadní motor
Kroutící moment 45 Nm
Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh

Tlumení

Přední vidlice ZOOM 141, ZDVIH 45mm

Řazení

Přehazovačka SHIMANO TOURNEY
Řazení SHIMANO TOURNEY, 7 RYCHLOSTÍ
Počet převodů 7

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání