O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi LEVIT Tumbi

LEVIT Tumbi

Městské elektrokolo s nízkým nástupem a super výbavou jako je baterie s kapacitou 468 Wh, nosič, blatníky, světla i stojan. Výborný společník na dojíždění a nákupy.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

Levit HD

Výkon

40 Nm

Baterie

Levit, 468 Wh

Přehazovačka

7 rychlostí

Kola

26"

Zdvih tlumičů

-

Lowstep rámová konstrukce zaručuje velmi jednoduché a pohodlné nasedání a sesedání. Je ideální i pro osoby s horší pohybovou hybností.

Elektrokolo LEVIT Tumbi je vybaveno zadním nosičem, blatníky, světly a stojánkem pro pohodlné postavení kola. Máte tedy vše, co potřebujete pro pohodlný převoz věcí, ať už míříte kamkoliv.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

[dojezd-120-[{"watth":"468"}]]

Městské elektrokolo LEVIT TUMBI má tradičně prohnutý rám s nízkou sedlovkou a vysokými řídítky. Tumbi je plně vybaveno, takže má blatníky, světla, nosič a stojan.

Kombinace 26" kol a 18" rámu a nastavitelná výška řídítek umožňují pohodlně nastavit jízdní pozici pro každého jezdce.

LEVIT Tumbi je vybaven výkonným zadním motorem - Levit HD. Tento pohon je bezpochyby jedním z nejlepších na trhu, a to díky svému hladkému a tichému chodu. Baterie Levit ST 468 Wh (13 Ah), umístěná na rámu pod sedlem. S novou rychlonabíječkou 3A můžete baterii nabíjet mnohem rychleji než kdykoli předtím.

Elektrokolo má hliníkový rám, pevnou přední vidlici Rigid, kotoučové brzdy Promax TX-117. Velkou výhodou modelu je jeho elegantní design, který je u zákazníků velmi oblíbený. Modely jsou sestaveny výhradně z vysoce kvalitních komponentů, což zaručuje vysoký komfort a bezpečnost při jízdě.

Baterie umožňuje dojezd přibližně 60 až 100 km. Díky multifunkčnímu LED displeji máte jízdu vždy pod kontrolou.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.


Nábojový motor Levit HD

Nábojový motor Levit HD

Velmi výkonný nábojový elektromotor s točivým momentem 40 Nm. Tento spolehlivý motor má propracovaný systém přenosu točivého momentu a špičkový výkon přes 500 W.

Zadní motor mohou ocenit cyklisté, kteří chtějí jezdit především často bez asistence motoru a pomoc elektrokola využívat pouze do prudkých kopců či v protivětru, díky okamžité akceleraci motoru.

Díky volnoběžce necítíte žádný odpor při šlapání bez motoru, ale na druhou stranu díky absenci torzního snímače nemáte přirozený pocit při šlapání. Motor totiž neví, jakou silou tlačíte do pedálů a tím pádem nedokáže správně dávkovat svůj výkon a točivý moment.

Baterie Levit ST 468 Wh

Baterie Levit ST 468 Wh

Páteřová baterie se používá především u městkých a cestovních elektrokol se zadním elektromotorem. Baterie se zapíná tlačítkem v horní části. Pro vyjmutí baterie je zapotřebí vysunout z rámu sedlovou trubku i se sedlem. Manipulace je velmi jednoduchá a nenáročná.

Baterie s Li-Ion články 468 Wh (13 Ah) dodává energii do celého elektrokola. Je vybavena BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Na jedno nabití dojedete až do vzdálenosti 80 km (záleží samozřejmě na profilu trati a způsobu využití asistence)

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice Rigid

Komponenty

Představec Spec 80 mm
Gripy Herrmans Moza 91A
Sedlovka Spec 27,2 x 350 mm
Řidítka Spec 25,4 x 640 mm

Řazení

Řazení Microshift TS38-7
Kazeta Monsun (14 - 28 t.)
Přehazovačka Microshift RD-M21S
Počet převodů 1 x 7

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání