ELEKTROKOLA CRUSSIS 2021 U NÁS MÁME JIŽ SKLADEM!

LIV ROVE E+Nadčasové dámské elektrokolo s moderní geometrií.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Vyberte si z variant: info

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

NOVINKA V ELEKTROKOLECH 2021!

Nový model Rove E+ je cenově nejdostupnější dámské cestovní (trekingové) elektrokolo z produkce společnosti GIANT. Využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha a energii mu dodává lithiová baterie EnergyPak 400, nechybí ani jízdní režim SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory motoru.

Model Rove E+ je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX SL s pohodlnou dámskou geometrií a je vybaven novým typem motoru Yamaha - SyncDrive Core. Jedná se o velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota, a navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie - kolo má tedy vyšší dojezd. Nechybí jízdní režim SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí technologie PedalPlus, což je soustava šesti senzorů, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat, aby spotřeba energie z baterie byla co  nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru  a jízda na kole je příjemná, plynulá a s dostatkem výkonu, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu. Dostatek energie i na delších výletech dodá lithiová baterie EnergyPak 400 Wh, která je součástí spodní rámové trubky a vyjímá se do strany. Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ umožňuje dodatečnou instalaci kompatibilního displeje, který je nabízen jako volitelné příslušenství. Funkce walk assist usnadní manipulaci s kolem za chůze. Díky Bluetooth konektivitě pak můžete kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony (Android a iOS) - tato aplikace nabízí i další funkce jako například přesný stav baterie, možnost upravit výši podpory ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu. Z hlediska jízdního komfortu určitě oceníte odpruženou vidlici se zdvihem 63 mm, spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy nebo také pláště Giant Crosscut Gravel 2 o rozměru 700x45c. Rám kola je připraven na dodatečnou montáž stojánku pomocí integrovaného úchytu. 


TECHNOLOGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim SmartAssist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tato centrála celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

DOSTATEK SÍLY I ENERGIE
Nový středový motor SyncDrive Core Yamaha je lehký a velmi kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota, a navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie - kolo má tedy vyšší dojezd. Baterie EnergyPak s kapacitou 400 Wh je umístěna na spodní rámové trubce, vyjímá se do strany a nabíjet ji můžete i přímo v kole.

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Kromě pěti manuálně volených jízdních režimů máte k dispozici také plně automatický režim SmartAssist, ve kterém systém sám vyhodnocuje, jakou míru podpory má motor dodat. Pomáhá mu v tom 6 senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

 

 

 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)


Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

 

Navíc k elektrokolu:

 


 

Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
Kapacita a typ baterie Giant EnergyPak 400 Wh
Ovládání Giant RideControl One ANT+
Velikosti rámu XS, S, M, L
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum, Overdrive head tube
Přední vidlice SR Suntour NEX E25, 63 mm travel
Počet převodů 9
Řazení Shimano SL-M2000
Přehazovačka Shimano Alivio M3100, 9-Speed
Přední brzdy Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180/160 mm
Zadní brzdy Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180/160 mm
Kliky Forged Alloy minimal Q-factor, 42 zubů
Kazeta Shimano CS-HG200, 11 - 36 zubů, 9-Speed
Představec Giant Sport, 15°, 25,4 mm
Řetěz KMC e.9 Sport, e-bike optimized
Řidítka Giant Sport, 25,4 mm
Sedlo Liv Sport Comfort
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Ráfky Liv GX03V, Aluminium
Přední náboj Giant eTracker 100 mm QR
Zadní náboj Giant eTracker 135 mm QR
Pláště Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless Ready
Pedály Aluminum Platform
Nosnost 120 kg
Dráty Stainless steel
Displej Wireless diplay compatible
Brzdové páky Tektro HD-M275

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)