O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

MOTOR Giant SyncDrive Core

Středový motor

Giant SyncDrive Core

Motor SyncDrive Core
 
 

Středové elektromotory Giant SyncDrive s výkonem 250 W jsou výsledkem úzké spolupráce společnosti Giant s lídrem v oblasti elektromotorů – společností Yamaha, což je zárukou jejich vysoké kvality a spolehlivosti.

I přes kompaktní velikost přinášejí vysoký točivý moment až 50 Nm, který se projeví už při rozjezdu. Důležitá je také jejich okamžitá odezva – motor se rozběhne, jakmile se opřete do pedálů. Takto rychlá odezva se projeví nejen při akceleraci, ale také v prudkých stoupáních, kdy spoléháte na to, že vás kolo „vytáhne“ nahoru.

Motory SyncDrive produkují proporcionální a lineární podporu, jejich chod je předvídatelný, hladký a tichý, zkrátka jako přirozené navýšení vaší vlastní energie.

 


Giant SyncDrive Core

SyncDrive Core

  • kompaktnější a lehčí motor ideální pro každodenní jízdu Sport 
  • vysoký točivý moment 50 Nm
  • 100 % točivého momentu už od počáteční rychlosti
  • 6-senzorová technologie Giant PedalPlus
  • technologie Smart Assist, která zahrnuje šest senzorů včetně detekce sklonu a akcelerometru
  • možnost vlastního nastavení jízdních režimů (pomocí mobilní aplikace RideControl)
  • rychlejší odezva - 190 ms 
  • kadence - 100 otáček za minutu 
     

Ať už se chcete projet městem, vyzkoušet novou stezku, nebo prozkoumat dobrodružství, motor SyncDrive Core byl navržen tak, aby vás tam dostal! SyncDrive Core je ideální pro elektrokola s nízkými průchozími rámy a nabízí přirozený, neohrožující pocit při jízdě. SyncDrive Core nabízí tichý výkon a zároveň dodává energii pro extrémně pohodlný a relaxační zážitek z jízdy na elektrokole. Výsledkem je mimořádně pohodlný, tichý a přirozený zážitek z jízdy s výkonnými, nastavitelnými poměry podpory až 300 procent.
 

VÝHODY

SILENT: Užijete si rozhovory s přáteli na koni a uklidňující zvuky přírody během jízdy díky nejnovější technologii eliminující hluk společnosti Yamaha, díky níž je tento motor extrémně tichý.

SMART ASSIST: Motor SyncDrive Core využívá funkci Smart Assist k automatickému přizpůsobení režimu tak, aby odpovídal vašemu jízdnímu tempu, pro relaxační a rekreační zážitek. Vyvinuto pro neformální styl jízdy a terénu, takže si můžete užít efektivní jízdu s přirozeným pocitem a užívat si scenérie.

HLADKÁ JÍZDA: SyncDrive Core poskytuje tichou a hladkou podporu pro klidný a snadný zážitek z jízdy. S optimalizovanou dobou odezvy, dodávkou energie a účinností baterie můžete očekávat, že se budete pohybovat v pohodlí a v klidu.

 

Typ motoru středový
Výkon - nominální 250 W
Max. točivý moment 50 Nm
Režimy podpory Eco
Tour
Active
Sport
Power
Maximální kadence Eco: 100 rpm 
Tour: 100 rpm 
Active: 100 rpm 
Sport: 100 rpm 
Power: 100 rpm
Úroveň asistence motoru Eco: 75 %
Tour: 105 %
Active: 175 %
Sport: 250 %
Power: 350 %
Napětí 36 V
Senzor 6-senzorová technologie Giant PedalPlus
Max. rychlost asistence 25 km/h
Váha 2,9 kg

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 


[page-325]

Vyhledávání