Fidlock

Magnetický držák pro smartphone do víčka představce 1 ⅛”

Magneticko/vakuový držák telefonu lze nainstalovat přímo do víčka představce. Držák telefonu se připevní na hlavovou trubku a snadno se zajistí svorkou pomocí rýhovaného šroubu, nebo pomocí imbusového šroubu (vhodné opatření proti krádeži!)

Kdy ekolo dostanete?

790 Kč

653 Kč bez DPH

Dostupnost: Nyní není skladem

Popis

Magnetický držák pro smartphone do víčka představce 1 ⅛”

Držák je určen pro instalaci do víčka představce
Vhodný pro všechny 1 1/8 ” bezzávitové hlavové složení
Magnety použité v systému vacuum neovlivňují elektroniku, ani signálu telefonu
Držák je kompatibilní se všemi kryty na smartphony se systémem Fidlock VACUUM

 
Magnetický držák pro smartphone do víčka představce 1 ⅛”

Součástí sady je: Magnetický držák do víčka představce, Speciální víčko do představce i se šroubem, Svorka včetně speciálního rýhovaného a imbusového šroubu, která celý systém připevní k víčku představce. Sada neobsahuje kryt telefonu – kryty je nutné objednat zvlášť!

 
Magnetický držák pro smartphone do víčka představce 1 ⅛”

Při montáži Vakuového držáku do víčka představce dbejte na to, aby tato pevně dosedala a přísavka ukazovala směrem nahoru. Před jízdou se seznamte s manipulací s přídržným systémem VACUUM a zkontrolujte jeho správnou funkci.K navázání spojení mezi Vakuovým držákem do víčka představce a zadním krytem telefonu přibližte tyto části k sobě na vzdálenost cca 1-2 cm. K uvolnění stlačte ovládací páčku na Vakuovém držáku směrem dolů. Při stlačené ovládací páčce vyjměte zadní kryt telefonu směrem nahoru a poté nechejte ovládací páčku zaklapnout zpět do výchozí polohy. Pokud jsou Vakuový držák do víčka představce nebo zadní kryt telefonu znečištěné, opláchněte je čistou vodou.

 

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)