O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Motor Bosch Performance line CX RACE Limited Edition - Smart system

Edice Performance Line CX Race nabízí exkluzivní režim Race, který byl vyvinut speciálně pro závody eMTB, na základě zkušeností úspěšných závodníků na elektrokole. Maximální točivý moment edice Performance Line CX Race dosahuje síly až 85 Nm, což umožňuje rychlé zrychlení z místa i při extrémně náročných úsecích terénu. Síla šlápnutí do pedálů se okamžitě přemění v dopřednou sílu a motor poskytuje energickou podporu i při vysoké frekvenci šlapání. Díky této síle je možná sportovní jízda v dlouhých etapách a rychlé sprinty, což jsou ideální podmínky pro dosažení toho nejlepšího času. Nabízí také funkci Extended Boost známá z režimu eMTB je k dispozici také v režimu Race. Je optimální pro rychlé překonávání velkých balvanů a složitých úseků s kořeny. Ke kontrole energické reakce a síly v režimu Race je zapotřebí přesná technika jízdy.

Režim jízdy pro náročné závody eMTB

  • maximální podpora až 400 % vlastního výkonu
  • nekompromisní dynamika a rozšířený boost
  • vyvinuto společně se sportovci eBike pro použití v závodech eMTB - exkluzivně pro limitovanou edici Performance Line CX Race 
  • individuální přizpůsobení prostřednictvím aplikace eBike Flow
     

Edice Performance Line CX Race se vyznačuje nízkou hmotností pouhých 2,75 kg, což přispívá k lepší kontrole při jízdě do kopce i z kopce, zábavě při skocích a snadnějšímu překonávání náročných pasáží s přenášením a tlačením. Díky integraci do sportovně štíhlé geometrie rámu je zajištěna agilní jízdní vlastnost elektrokola. Kryt má sportovní design ve vysoce kvalitní žulově šedé barvě. Vizuálně se odlišuje od ostatních pohonných jednotek díky svému logu a zvýrazňujícím barvám. Štíhlý design a speciální povrchová úprava podtrhují robustní, sportovní a silný charakter této pohonné jednotky.

Motor nabízí nově také funkci Hill Hold – inteligentní pomoc při tlačení elektrokola na extrémně strmých svazích a nesjízdných pasážích. Tato funkce zabraňuje nechtěnému couvnutí elektrokola při tlačení, což umožňuje snazší a rychlejší postup při namáhavém pěším stoupání. Funkce Hill Hold lze využít i při průjezdu extrémně ostrých a prudkých zatáček, což umožňuje kontrolovaný pohyb elektrokola.

Vyhledávání