O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm

Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm

Giant a Yamaha, tyto dvě značky k sobě neodmyslitelně patří...

Nejnovější generace SyncDrive Pro je výrazně kompaktnější a lehčí než její předchůdce, ale stále ohromuje točivým momentem až 85 Nm.

Zatímco elektrokola s předchozími modely motorů uvízla na překážkách, jako jsou pařezy stromů a kameny, nejnovější elektrokola s tímto motorem poskytnou výrazně větší světlou výšku.

V nejsilnější z pěti úrovní podpory by měl SyncDrive Pro vydat asi čtyřnásobek toho, co vyvine jezdec. Pomocí několika senzorů, které také berou v úvahu sklon stoupání, dynamický a progresivní režim SmartAssist chytře přizpůsobuje úroveň podpory jízdní situaci. 

V závislosti na variantě modelu elektrokola čerpá energii buď z 625 Wh nebo 750 Wh baterie, které jsou obě integrovány do spodní trubky Reign E+.

 

 

SMART ASSIST

 

 

Na základě automatických výpočtů určuje technologie Smart Assist se 6 senzory přesné množství energie, kterou cyklista potřebuje. Výsledkem je extrémně hladký a přirozený zážitek z jízdy.

 

 

OKAMŽITÁ ODEZVA

 

 

Motor se zapne okamžitě, když je na pedály vyvinut tlak. To pomáhá jezdci ovládat kolo při akceleraci a nabízí spolehlivý výkon v prudkých stoupáních a při nižších rychlostech.

 

 

LADITELNÝ VÝKON

 

 

Poměry podpory lze vyladit pro dynamičtější zážitek z jízdy, který odpovídá individuálním potřebám každého jezdce. Toto je nejvýkonnější technologie Giant motoru s vysokým točivým momentem 85 Nm a 400procentním poměrem podpory.

 

Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm

 

Vyhledávání