NEJŠIRŠÍ NABÍDKA MODELŮ ELEKTROKOL 2022 SKLADEM. VÁŠ VYBRANÝ MODEL JEŠTĚ NENÍ VYROBEN? PŘED-OBJEDNEJTE SI JEJ SE SLEVOU!

Mýty a pravda o elektrokolech

a jak je to u Vás.. ještě žijete v zajetí mýtů, nebo chcete poznat pravdu ...?


Elektrokolo jede samo.Mýtus

 .... motor vám pomáhá, jen pokud sami šlapete.

Elektrokolo je pro lenochy.

... spíše pro pohodáře i aktivní sportovce, kteří nechtějí vždycky dřít.
 

Na elektrokolo je třeba řidičský průkaz.

... i když je elektrokolo vybaveno baterií a motorem, jedná se stále o jízdní kolo, a proto se nevyžaduje řidičský ani žádný jiný průkaz.
 

Na elektrokole daleko nedojedu.

... dnešní baterie v elektrokech nabízí dojezd i více než 100Km. Ale záleží na podmínkách, proto se k elektrokolům dodává lehká nabíječka, kterou můžete vozit s sebou.


Na elektrokole nemůžu jet je v dešti.

... to je lež!  Všechny elektrické komponenty jsou vymyšleny tak aby odolaly proti vlivům počasí, takže klidně můžete vyrazit i do nepohody.
 

Elektrokola jsou drahá.

... záleží, s čím je budete srovnávat. Pokud s koly, která se nabízí v hypermarketech, pak ano. Pokud s „běžnými“ jízdními koly, cena bude asi o 20-40% vyšší díky elektropohonu. Ale stále se jedná o ten nejlevnější dopravní prostředek!

 

Elektrokolo si koupím až už nezvládnu jet na kole.

... to necháme na Vás, ale ochuzujete se o spoustu nových zážitků spojených s delší ujetou trasou a  zábavnějším výletem.  
 

Elektrokola jsou zastaralá, už když se prodávají.

... inovace jde strašně rychle kupředu - jsme uprostřed digitální revoluce.  Investujte ale právě proto do kvalitního elektrokola vybaveného moderní technologií a můžete si být jistí že i za 5 a více let bude dobře sloužit.
 

Elektrokola nejsou legální.

... Ano, mnoho takzvaných „přestaveb“ nesplňuje české a evropské předpisy stanovené pro elektrokola. Značkových elektrických kol se tento problém netýká, ta jsou vybavena zcela v souladu s platnými normami. 


Máte vlastní mýtus..? Podělte se o něj s námi a odměníme Vás!