MÁME PRO VÁS OTEVŘENO!  PRO KONZULTACI, TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA SE REZERVUJTE ZDE.

ekolo.cz

Nabíjecí kabel pro PowerBox "R" - typ Rosenberger

Připojovací kabel k nabíjecí stanici s konektorem typu Rosenberger / EnergyBus

Dostupnost:   SKLADEM

980 Kč

810 Kč bez DPH

Popis

Powerbox.ONE - unikátní řešení pro nabíjení elektrokol mimo domov!   

Snadno a bezpečně dobít baterii e-bike umožňuje tento inovativní nabíjecí kabel v kombinaci se stanicemi Powerbox.ONE. Díky Powerboxu mohou e-bikeři nabíjet všude - v hospodách, v horských střediscích nebo v turistických informačních kancelářích.

Nabíjecí kabel má pouze 26 dkg a lze jej převážet u v kapse nebo cyklo-brašně. Délka kabelu je 200 cm (2 metry).. 
 
Nabíjecí kabel pro PowerBox s označením "R" - má koncovku RoPD® (Rosenberger Power Data) s magnetickým samojízdným mechanismem. Poskytuje rychlé a spolehlivé magnetické připojení, jsou obzvláště vhodné pro datovou komunikaci a přenos energie napětí do 60 V a proudové zátěže do 40 A. Díky speciální konstrukci kolíků a dutinek s vysokou tolerancí umožňuje velké množství párovacích - nabíjecích cyklů.

Tento kabel je vhodný pro elektrokola s pohony: Brose, Impulse, Green-Mover, Shimano, Xion, Neodrive

Tento kabel je vhodný (mimo jiné) pro modely elektrokol značek:  Bergstrom, Besv, BH Bike, BMW, Bulls, Cheetah, Cucuma, Douze, e-framer, Elops, Fantic, Fischer, Focus, Grace, Hercules, Kraftstoff, Leaos, M1-Sporttechnik, Maxx, Nox, Pedalpower, Pedego, Pegasus, Pinifarina, Poison, Pragma, Raleigh, Qwic, Rockrider, Rotwild, Sblocs,  Specialised, Sunn, Triobike, Victoria.


Nevíte jaký je správný nabíjecí kabel pro Vaše elektrokolo?
Otestujte náš konfigurátor.

Nabíjecí kabel k PowerBoxu pronajímá buď Provozovatel nabíjecího místa (ale může se stát, že nebude mít správný pro typ Vašeho elektrokola), nebo si jej můžete zakoupit zde.

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)