O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1
Novinka Bafang

Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1

Nabíjecí kabel pro nabíjecí stanici Powerbox - s redukcí na konektor kulatý DC Jack 8.0*1.6 a konektorem kulatý Jack 2.1 mm x 5.5 mm

Skladem

349 Kč

288 Kč bez DPH

Tento typ nabíjecího kabelu je určen pro nabíjecí stanice s nabíjecím standardem Powerbox. 

Pro ověření správného konektoru použijte prosím náš konfigurátor.

V případě dotazů nás kontaktujte.

 

Snadno a bezpečně dobít baterii vašeho elektrokola s bateriemi které používají výrobci Crussis, Bluetouch, Vanmoof, a mnoho dalších umožňuje tento inovativní nabíjecí kabel v kombinaci se stanicemi Powerboxkonečně s sebou tedy nemusíte vozit těžkou nabíječku. 

Součástí nabíjecího kabelu je i redukce určena pro nabíjení koloběžek.

Díky těmto stanicím mohou e-bikeři nabíjet všude - v hospodách, v horských střediscích nebo v turistických regionech a destinacích. 

Jedinečný nabíjecí kabel Powebox je praktický a lehký - má pouze 28 dkg. To vám umožní absolvovat delší výlety, a na nabíjecí stanici Powerbox můžete rychle dobít baterii.

Nabíjecí kabel půjčuje nebo pronajímá provozovatel nabíjecího místa, ten je černý nebo oranžový, ale hlavně kroucený a tak dosáhne větší vzdálenost k Vašemu elektrokolu. Může se stát, že nebude mít správný typ nabíjecího kabelu pro Vaše elektrokoloV tom případě Vám  poslouží tento černý, dvoumetrový a skladný nabíjecí kabel, který s sebou můžete mít kdykoliv a kdekoliv. 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání