O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1 Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1

Nabíjecí kabel pro PowerBox "B1" - redukce na typ DC Jack 8.0*1.6 + typ Jack 2.1

Připojovací kabel pro nabíjecí stanici - s redukcí na konektor kulatý DC Jack 8.0*1.6 a konektorem kulatý Jack 2.1 mm x 5.5 mm

Skladem

349 Kč

288 Kč bez DPH

PowerBox.ONE - unikátní řešení pro nabíjení elektrokol mimo domov!   

Součástí kabelu je i redukce určena pro nabíjení koloběžek.

Díky PowerBoxu mohou e-bikeři nabíjet všude - v hospodách, v horských střediscích nebo v turistických regionech - snadno a bezpečně dobít baterii e-bike - to umožňuje tento inovativní nabíjecí kabel v kombinaci se stanicemi PowerBox.ONE.

Jedinečný nabíjecí kabel PowerBox je praktický a lehký - má pouze 28 dkg. To vám umožní absolvovat delší výlety, a na nabíjecí stanici PowerBox můžete rychle dobít baterii.

Nabíjecí kabely jsou dostupné pro většinu populárních českých a evropských značek elektrokol.
Nevíte jaký je správný nabíjecí kabel pro Vaše elektrokolo?
Otestujte náš konfigurátor.

Nabíjecí kabel k PowerBoxu pronajímá buď Provozovatel nabíjecího místa (ale může se stát, že nebude mít správný pro typ vašeho elektrokola), nebo si jej můžete zakoupit zde.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání