O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Nabíjecí kabel Powerbox.one "G"  pro SHIMANO + Cestovní nabíječka Nabíjecí kabel Powerbox.one "G"  pro SHIMANO + Cestovní nabíječka Nabíjecí kabel Powerbox.one "G"  pro SHIMANO + Cestovní nabíječka Nabíjecí kabel Powerbox.one "G"  pro SHIMANO + Cestovní nabíječka Nabíjecí kabel Powerbox.one "G"  pro SHIMANO + Cestovní nabíječka
Shimano 2022

Nabíjecí kabel Powerbox.one "G" pro SHIMANO + Cestovní nabíječka

Cenově výhodná sada: Nabíjecí kabel pro nabíjecí stanici - s konektorem pro elektrokola SHIMANO. + Original cestovní nabíječka SHIMANO EC-E6002 (2A).

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Powerbox.ONE - unikátní řešení pro nabíjení elektrokol mimo domov!   

Díky PowerBoxu mohou e-bikeři nabíjet všude - v hospodách, v horských střediscích nebo v turistických regionech - snadno a bezpečně dobít baterii e-bike - to umožňuje tento inovativní nabíjecí kabel v kombinaci se stanicemi PowerBox.ONE.

Tento typ nabíjecího kabel je určen POUZE PRO NABÍJECÍ STANICE POWERBOX.ONE S OZNAČENOU ZÁSUVKOU PRO NABÍJENÍ ELEKTROKOL PRO SYSTÉM SHIMANO STEPS. TENTO KABEL MÁ SPECIFICKÝ PŘIPOJOVACÍ XLR KONEKTOR. 

  • Nabíjecí kabel je určen pro originální baterie Shimano typ BT-E6010/E8010/E8014. 
  • Starší typ baterie STePS EC-E6000 a EC-E6002 vyžaduje adaptér, který dodáme na vyžádání. 
  • Nejnovější typy integrovaných baterií SHIMANO typ:  BT-E8036, BT-E8035, BT-E8020 vyžadují adaptér, který dodáme na vyžádání. 
     

 

Jedinečný nabíjecí kabel pro Powerbox je praktický a lehký - má pouze 28 dkg. To vám umožní absolvovat delší výlety, a na nabíjecí stanici Powerbox můžete rychle dobít baterii.

Nabíjecí kabely jsou dostupné pro většinu populárních českých a evropských značek elektrokol.
Nevíte jaký je správný nabíjecí kabel pro Vaše elektrokolo?
Otestujte náš konfigurátor.

Nabíjecí kabel k Powerboxu pronajímá buď Provozovatel nabíjecího místa (ale může se stát, že nebude mít správný pro typ Vašeho elektrokola), nebo si jej můžete zakoupit. 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání