O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Nákup elektrokola v ekolo.cz = Obchod bez rizika

V ekolo.cz máte právo 30 dní na bezplatnou výměnu!  

 

Elektrokolo přímo od výrobcePokud se rozhodnete pro nákup online -  na stránkách ekolo.cz uvádíme maximum informací a údajů o jednotlivých elektrokolech, abychom Vám výběr co nejvíce usnadnili. U většiny modelů naleznete vedle reálných (nestudiových) fotografií i detailní testy elektrokol, které popisují silné ale i slabší stránky u jednotivých modelů.

Bezplatné doručení elektrokola po ČRPro naše budoucí zákazníky provozujeme bezplatnou telefonní linku na čísle 800 332211. Zde se můžete v pracovních dnech mezi 10. až 19. hodinou položit jakýkoli dotaz týkající se elektrokol, případně hned učinit Vaši objednávku. V časově omezené akci nyní nabízíme zcela bezplatné dodání elektrokola již kompletně složeného a připraveného k jízdě ve speciálním transportním boxu. 

Garance kapacity bateriePokud se přesto stane, že elektrokolo, které jste objednali online na našich stránkách a které jsme Vám zaslali, nesplňuje Vaše požadavky (např. nevhodná velikost rámu či geometrie elektrokola), můžete jej bezplatně a bez uvedení důvodu vyměnit až 30 dní po nákupu za jiné elektrokolo, které bude mít stejnou, či vyšší hodnotu.

Bezplatná zápůjčka v PrazeDobrý tip je vybrat si elektrokolo osobně - v pražské prodejně ekolo.cz, kde  máte možnost detailně a zdarma vyzkoušet více než 200 různých modelů. Zvolené elektrokolo také zdarma upravíme přesně dle Vašeho přání (nabídneme různé typy sedel, pedálů, plášťů či držadel, upravíme nastavení posedu dle výšky jezdce).
 

Podmínky Nákupu elektrokola bez rizika:

 • Elektrokolo bude vráceno nejpozději 30 dnů po nákupu osobně do prodejny ekolo.cz, nebo zasláno přepravní službou na adresu prodejny v původním transportním obalu i s kompletním příslušenstvím (baterie, nabíječ, návod).
   
 • Celkový počet najetých kilometrů na cyklo-počitači nepřesáhne 5 km. Elektrokolo na výměnu nebude nést známky poškození a užívání – tedy například viditelné opotřebení plášťů, oděrky na laku rámu a viditelné opotřebení cyklo-komponent ( týká se také případných poškození vzniklých při zpětném transportu nedostatečně zabaleného elektrokola ).                                                                                                                                                     

 • Pokud byste si tedy chtěli vyzkoušet, kolik na daném modelu elektrokola skutečně ujedete, je možné si vytipovaný model ekola u nás bezplatně zapůjčit.   
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek prosíme o pochopení, že společnost ekolo.cz má právo vyčíslit podložené náklady na uvedení produktu do stejného stavu, jaký byl před uskutečněním prodeje.   
   

Jak Nákup elektrokola bez rizika probíhá?

 • Služba „Nákupu elektrokola bez rizika“ je bezplatně aktivována pro všechny objednávky elektrokol uskutečněné na prostřednictvím elektronického obchodu „ekolo.cz“ nebo osobním nákupem.
   
 • Za dodržení lhůty pro výměnu kola považujeme odeslání žádosti zákazníka o výměnu prostřednictvím emailu na info@ekolo.cz nejpozději 29. kalendářní den po nákupu na adresu prodejny. Žádost zákazníka musí obsahovat: Datum nákupu, Model, Typ a Výrobní číslo elektrokola (případně lze zaslat oskenovanou či vyfocenou kopii daňového dokladu - faktury).  
   
 • Náklady na dopravu zboží zpět do ekolo.cz a náklady na zaslání jiného - náhradního produktu hradí zákazník. Ideální je z tohoto důvodu případnou výměnu realizovat osobně v prodejně ekolo.cz.  
   
 • Model a variantu elektrokola na výměnu lze dohodnout telefonicky, nebo emailem. Lze vyměnit pouze za zboží, které je u ekolo.cz skladem, či za takové, které je ekolo.cz schopno dodat od dodavatele do 10 dnů.
   
 • Zboží lze zaslat/vydat až po provedení (případného) doplatku na účet ekolo.cz. Výjimečně po dohodě s prodejcem lze vyměnit produkt nižší hodnoty a cenový rozdíl doplnit příslušenstvím z nabídky ekolo.cz.
   

Na co lze Nákup elektrokola bez rizika využít?

 • Tuto nabídku lze využít při zakoupení nového elektrokola (nebo jízdního kola) prostřednictvím elektronického obchodu ekolo.cz
   
 • Pokud bylo společně s elektrokolem zakoupeno a instalováno příslušenství, bude toto na přání zákazníka instalováno na zvolené jiné elektrokolo výměnou.
   
 • Nabídka se nevztahuje na elektrokola, která byla před prodejem specificky upravena dle přání zákazníka (přestavby a sady, úpravy software, lakování, výměny komponent).  Nabídka se též netýká použitých a testovacích elektrokol. 

 

V případě jakýchkoli dotazů ke službě "Nákup elektrokola bez rizika" nás prosím kontaktujte na telefonu 220 991 111. 

Vyhledávání