ZAHÁJILI JSME VÝPRODEJ TESTOVACÍCH ELEKTROKOL Z PŮJČOVNY. NEVÁHEJTE, SLEVA JE AŽ 54%.

PearTune MSO Tuning e-bike FLYON TQ

PearTune MSO-TQ je tuningová sada, která se používá k odstranění limitu neboli rychlostního omezení u elektricky poháněných kol se středovými pohony TQ, například na Haibike FLYON.

6 250 Kč

5 165 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop

Popis

Při koupi chipu PearTune MSO vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

PearTune MSO je připojen k systému elektrokola pomocí kompatibilních a originálních konektorů a není nutné jej konfigurovat ručně. Celá konfigurace a přizpůsobení se provádí automaticky. PearTune MSO je připojen mezi magnetickým snímačem rychlosti a jednotkou motoru a mezi displejem a jednotkou motoru. PearTune MSO je napájen z konektoru displeje. Veškeré údaje jako je skutečná, průměrná či maximální rychlost či ujetá vzdálenost zůstávají na displeji pravdivě a správně zobrazovány.  

PearTune MSO lze aktivovat nebo deaktivovat kdykoli během jízdy stisknutím tlačítka světel nebo tlačítek „+“ a „-“ v rozmezí 1 vteřiny. Stav zařízení je indikován rychloměrem, kdy krátce po aktivaci či deaktivaci může jezdec rovnou zjistit, zda je zařízení aktivní nebo ne.

K dispozici také ve verzi „STILL ON“ - znamená automatické zapnutí / vyplnutí, když se vaše elektrokolo zapne nebo vypne. K aktivaci tedy nejsou potřeba žádná tlačítka.

Používání
PearTune MSO lze aktivovat nebo deaktivovat kdykoli během jízdy jedním krátkým stisknutím světelného tlačítka nebo tlačítek + -. Původní funkce tlačítek zůstane nezměněna.

Technické parametry:
Rozměry bez kabeláže: 12 x 25 x 4 mm
Rozsah napájecího napětí: 5 - 15 V
Maximální odběr proudu: 100 mA
Maximální spotřeba energie: 1,5 W
Hmotnost: cca 20 g

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)