O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

PearTune MSO Tuning elektrokola BAFANG M500

PearTune MSO Tuning elektrokola BAFANG M500

PearTune MSO BAFANG M500 je čip tuning elektrokola používaný k odstranění limitu neboli rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25km/h se středovým pohonem BAFANG M500.

Skladem

4 990 Kč

4 124 Kč bez DPH

PearTune se zapojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních originálních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat ani není při instalaci nutné použití diagnostiky. Veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu elektrokola je zajištěna automaticky.

PearTune je zapojeno mezi senzor tachometru a jednotku motoru a mezi display a jednotku motoru. Jako napájení se používá napájení displeje. Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost, atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.

PearTune MSO lze aktivovat/deaktivovat kdykoliv během jízdy dvěma DLOUHÝMI stisky tlačítka SVĚTEL nebo krátkým stisknutím tlačítka + a následně ihned tlačítka -.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace Vy, nikoliv Vaše kolo, určujete, jak rychle pojedete. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

Používání

MSO-BF-M500: PearTune MSO lze aktivovat/deaktivovat kdykoliv během jízdy dvěma DLOUHÝMI stisky tlačítka SVĚTEL nebo krátkým stisknutím tlačítka + a následně ihned tlačítka -. Původní funkce těchto tlačítek zůstává nezměněna. Aktivita PearTune MSO je indikována na displeji hodnotou 9,9 km/h nebo 6,2 mph (PearTune je aktivováno) a 2,5 km/h nebo 1,6 mph (PearTune je deaktivováno) po dobu několika sekund po aktivaci/deaktivaci. V případě, že máte „Still ON“ verzi, nemusíte pro aktivaci nic dělat = čip se aktivuje/deaktivuje automaticky při zapnutí/vypnutí kola. V případě, že máte 4.0 SMART verzi, můžete aktivační tlačítka v SERVISNÍM MENU ČIPU libovolně měnit.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání