PearTune MSO Tuning elektrokola Panasonic

PearTune MSO PANASONIC je zařízení používané pro zvýšení rychlostního limitu elektrokol se středovým pohonem Panasonic rok výroby 2018 - 2022 z 25 km/h na 50 km/h.

4 250 Kč

3 512 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis

PearTune MSO PANASONIC je čip tuning elektrokola používaný k odstranění limitu neboli rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25km/h se středovým pohonem PANASONIC rok výroby 2018 - 2022 v libovolné kombinaci se všemi dostupnými displeji.

PearTune MSO PANASONIC se zapojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních originálních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat ani není při instalaci nutné použití diagnostiky. Veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu elektrokola je zajištěna automaticky.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace Vy, nikoliv Vaše kolo, určujete, jak rychle pojedete. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

PearTune MSO je zapojeno mezi senzor tachometru a jednotku motoru. Jako napájení se používá napájení světel.

Je-li chip aktivní, zobrazená hodnota rychlosti se zastaví na hodnotě 21-25 km/h a zde zůstává i při vyšších rychlostech. Ujetá vzdálenost, apod. se přičítá o zhruba 20 - 30% nižší v porovnání se skutečností.
 

Používání:
Funkce PearTune MSO se zapíná/vypíná automaticky se zapnutím/vypnutím Vašeho elektrokola.

Technické parametry:
Rozměry bez kabelů: 19 x 8 x 3 mm
Rozsah napájecího napětí: 5 - 15 V
Maximální odběr: 100 mA
Maximální příkon: 1.5 W
Hmotnost: max. 5 g

Napětí nikde v zařízení, ani uvnitř ani na vstupních/výstupních pinech nepřesahuje 20 V

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)