PearTune MSO Tuning elektrokola Specialized Gen 1/1.2/1.3

PearTune MSO Tuning je zařízení používané k odstranění rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25km/h se středovým pohonem Brose pro elektrokola Specialized.

Kdy ekolo dostanete?

5 490 Kč

4 537 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis

PearTune se zapojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat ani není při instalaci nutné použití diagnostiky. Veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu elektrokola je zajištěna automaticky. Jezdec vypíná a zapína omezení rychlosti tlačítkem WALK.

PearTune je zapojeno mezi senzor tachometru a jednotku motoru a mezi display a jednotku motoru. Jako napájení se používá napájení displeje. Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost, atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace Vy, nikoliv Vaše kolo, určujete, jak rychle pojdete. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

Videa

PearTune MSO installation on SPECIALIZED and BROSE e-bikes

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 Martin , 16. ledna 2023 16:02
  Dobrý den chci se zeptat jestli bude chip fungoval na kolo Specialized turbo levo ht rok výroby 2021.Dekuji
  • Jan Havlíček , 17. ledna 2023 12:24

   Dobrý den.

   Ano bude fungovat bez problémů.

 • #1 Roman , 23. května 2022 11:08
  Dobrý den,bude toto fungovat na kole Specialized Turbo Levo 2017?Je to první generace ,která má pouze kontrolky a 3 tlačítka na boku baterie.Děkuji.
  • Jan Havlíček , 23. května 2022 16:14

   Dobrý den.

   Nebude, chip by nebyl jak aktivovat, vzhledem k absenci tlačítek na řídítkách. Je potřeba tzv. still-on verze tohoto chipu, který je vždy aktivní. Můžeme ho pro Vás objednat, to není problém.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)