O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

PEATY'S SADA KARTÁČŮ BICYCLE BRUSH SET PEATY'S SADA KARTÁČŮ BICYCLE BRUSH SET PEATY'S SADA KARTÁČŮ BICYCLE BRUSH SET PEATY'S SADA KARTÁČŮ BICYCLE BRUSH SET

PEATY'S SADA KARTÁČŮ BICYCLE BRUSH SET

Můžeme vám nabídnout sadu výjimečných kartáčů, díky kterým se stane čištění vašeho kola naprostou radostí!

Skladem 1 ks

999 Kč

826 Kč bez DPH

SADA KARTÁČŮ OBSAHUJE:

1x Peaty’s Bog Brush

Robustní kartáč s měkkými ale odolnými štětinami v rozsahu 360°, díky kterému očistíte celý svůj bike bez rizika poškrábání vašich komponentů.

1x Peaty’s Detail Brush

Decentně řešený kartáč se špičkou z bavlněných vláken a tělem z tvrdších štětin, jež vám pomůže odstranit zbylé nečistoty z těžko dostupných částí jako jsou čepy, sedlové ližiny, náboje a další.

1x Peaty’s Drivetrain Brush

Díky pečlivě propracované hlavě se štětinami různé tvrdosti a odstupňování se s kartáčem Drivetrain pohodlně dostanete až k běžné nepřístupným místům řetězu i kazety a svůj pohon tak vyčistíte do naprosté dokonalosti.

1x Peaty’s Tyre Brush

Nezapomněli jsme ani na očistu plášťů. Ty zbavíte všech nečistot pomocí kartáče Tyre Brush, jehož štětiny a celá hlava jsou plně uzpůsobeny tvaru pláště.

Nejjednodušší by bylo vzít běžný čínský výrobek a opatřit jej logem značky. To však není v souladu s naší filosofií a přesvědčením. Abychom se vyvarovali všem těm frustracím, které jsme se všemi dostupnými výrobky sami zažívali, vzali jsme to zcela od piky a vyvinuli celou řadu kartáčů pro dokonalou a bezproblémovou očistu jízdního kola. Můžeme vám tak nabídnout sadu výjimečných kartáčů, díky kterým se stane čištění vašeho kola naprostou radostí!

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání