O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Prodejna elektrokol Praha


První prodejna a showroom elektrokol ekolo.cz byl otevřena v dubnu 2007 v Dejvicích na Praze 6.

Aktuální prodejna společnosti ekolo.cz se nachází v Praze 6 - Ruzyni,  byla otevřeno v říjnu 2022. Disponuje více než 1700 m2 prodejní plochy, servisního zázemí. Prodejna elektrokol ekolo.cz je perfektně dopravně dostupná autem (nachází se přímo na sjezdu z Pražského okruhu, EXIT 28, Dejvice-Centrum), nebo veřejnou dopravou (9 minut autobusem od Metra "A" Nádraží Veleslavín, nebo metra "B" Zličín ).   

Showroom a prodejna ekolo.czKoncepce pražské prodejny - Showroomu ekolo.cz je odlišná od běžného cyklo-obchodu, který často připomíná spíše skladiště. V ekolo.cz klademe důraz na prezentaci aktuálních kolekcí prezentovaných značek (toto řešení se nazývá Shop-in-Shop, více v článku v časopisu Brands&Stories). Každé elektrokolo v ekolo.cz musí být klientům snadno dostupné pro vyzkoušení, tedy absolvování nezávazné testovací jízdy před prodejnou. Jen vlastním zážitkem z jízdy a ovládání konkrétního elektrokola lze udělat správné nákupní rozhodnutí. 


Ve dvou patrech nové prodejny je vystaveno přibližně 200 různých modelů elektrokol (dle sezóny) a také příslušenství a doplňky. Pro zákazníky je připraveno posezení s nabídkou vynikající kávy. Od jara do podzimu je v provozu naše venkovní terasa, hojně využívaná zákazníky pro klidný výběr a testování e-kol.

V roce 2022 v ekolo.cz naleznete 16 českých a zahraničních značek elektrokol. Nabízíme pouze prověřená a kvalitní e-kola od značek, které poskytují kvalitu a dostatečnou servisní podporu. 


 

Dlouholetí specialisté na elektrokola z ekolo.cz se těší na vaši návštěvu v Ruzyni.I přes nadstandardní poskytované služby je nákup elektrokola v ekolo.cz finančně výhodnější, než v klasických kamenných cyklo-prodejnách nebo e-shopech. Elektrokola od dodavatelů odebíráme ve nejvyšších objemech a získáváme tak nejlepší ceny a zvýhodnění, která přenášíme na naše zákazníky.
design nové prodejnyZásady nabídky a prodeje elektrokol v ekolo.cz:

 • V ekolo.cz máme označená elektrokola skutečně fyzicky skladem a vystavena na prodejně.    
   
 • Jakékoli elektrokolo zakoupené v ekolo.cz bude pečlivě sestaveno, zkontrolováno a podrobeno testovací jízdě. 
   
 • Všechna elektrokola, ať již předaná fyzicky v prodejně, nebo zaslaná zákazníkovi dopravní službou budou v ekolo.cz pečlivě servisována a garantujeme u nich dostupnost náhradních dílů minimálně 4 roky od data prodeje. (Od nás neuslyšíte, že vám neprovedeme servis, nebo že ekolo neopravíme, jak se často dozvídáme od nešťastných zákazníků "prodejců").
   
 • Nabízené ceny elektrokol budou v ekolo.cz vždy nejnižší možné, jaké nám umožní distributor, nebo výrobce konkrétního e-kola. 
   
 • V ekolo.cz si nikdy nebudeme vymýšlet a říkat vám nereálné parametry nabízených elektrokol. 

Vyhledávání