Prodejna elektrokol Praha


První prodejna a showroom elektrokol ekolo.cz byl otevřena v roce 2007 v Dejvicích na Praze 6.

Aktuální sídlo a prodejna společnosti ekolo.cz v Praze 4 - Krči bylo otevřeno v lednu 2018. Disponuje více než 1500 m2 prodejní plochy, servisního zázemí a skladových prostor. Prodejna elektrokol ekolo.cz se nachází pouze 10 minut z centra Prahy. Je perfektně dopravně dostupná autem (přímý sjezd z Městského okruhu a vyhrazené bezplatné parkování před objektem), nebo veřejnou dopravou (5 minut od stanice Metra Kačerov nebo 2 minuty pěšky od 15 autobusových linek - Thomayerova nemocnice Krč).   

 

Prodejna ekolo.cz Praha 4

 Koncepce pražské prodejny - Showroomu ekolo.cz je odlišná od běžného cyklo-obchodu, který často připomíná spíše skladiště. V ekolo.cz klademe důraz na prezentaci aktuálních kolekcí prezentovaných značek (toto řešení se nazývá Shop-in-Shop, více v článku v časopisu Brands&Stories). Každé elektrokolo v ekolo.cz musí být klientům snadno dostupné pro vyzkoušení, tedy absolvování nezávazné testovací jízdy před prodejnou. Jen vlastním zážitkem z jízdy a ovládání konkrétního elektrokola lze udělat správné nákupní rozhodnutí. 

Prodejna ekolo.cz interér


Na ploše obchodu je vystaveno přibližně 200 různých modelů elektrokol (dle sezóny) a také příslušenství a doplňky. Pro zákazníky je připraveno posezení s nabídkou vynikající kávy a s velkoplošnou projekcí propagačních videí výrobců elektrokol. Od jara do podzimu je v provozu naše venkovní terasa, hojně využívaná zákazníky pro klidný výběr a testování e-kol.

V roce 2021 v ekolo.cz naleznete 14 českých a zahraničních značek elektrokol. Nabízíme pouze prověřená a kvalitní e-kola od značek, kteřé poskytují dostatečnou servisní podporu. Omlouváme se proto, pokud nenabízíme vámi požadovanou značku elektrokola, ale jsme si jisti, že vám dokážeme v dané ceně a typové kategorii nabídnout vhodnou alternativu, která vám bude sloužit lépe.


 

Dlouholetí specialisté na elektrokola z ekolo.cz: Andrea, Lukáš a David se těší na vaši návštěvu v Krči.I přes nadstandardní poskytované služby je nákup elektrokola v ekolo.cz finančně výhodnější, než v klasických kamenných cyklo-prodejnách nebo e-shopech. Elektrokola od dodavatelů odebíráme ve vyšších objemech a získáváme tak nejvyšší možná cenová zvýhodnění, která přenášíme na naše zákazníky.

 

Ekolo - venkovní terasa


Zásady nabídky a prodeje elektrokol v ekolo.cz:

 • V ekolo.cz máme označená elektrokola skutečně fyzicky skladem.    
   
 • Jakékoli elektrokolo zakoupené v ekolo.cz bude pečlivě sestaveno, zkontrolováno a podrobeno testovací jízdě. 
   
 • Všechna elektrokola, ať již předaná fyzicky v prodejně, nebo zaslaná zákazníkovi dopravní službou budou v ekolo.cz pečlivě servisována a garantujeme u nich dostupnost náhradních dílů minimálně 4 roky od data prodeje. (Od nás neuslyšíte, že vám neprovedeme servis, nebo že ekolo neopravíme, jak se často dozvídáme od nešťastných zákazníků "prodejců").
   
 • Nabízené ceny elektrokol budou v ekolo.cz vždy nejnižší možné, jaké nám umožní distributor, nebo výrobce konkrétního e-kola. 
   
 • V ekolo.cz si nikdy nebudeme vymýšlet a říkat vám nereálné parametry nabízených elektrokol. 

 


Více důvodů, proč elektrokolo z ekolo.cz...

 

 


Lidé v ekolo.cz