Pořiďte si vlastní půjčovnu elektrokol !

Půjčovna elektrokol

 

  • Provozujete penzión, hotel nebo kemp v turisticky zajímavé lokalitě? 
  • Zastupujtete obec nebo město a plánujete využít své turistické info-centrum naplno? 
     

Půjčování flotily elektrokol vám přinese nové spokojené hosty a více turistů v regionu! 

 

·         Elektrokolo = doprava na kole pro libovolný věk i kondici

Ano, na elektrokolech mohou jezdit všichni, mladí i staří, bez omezení kondice a zkušeností. Pro rodiny s dětmi na delší výlety s dětskou sedačkou či tažnou tyčí, v horách si výlet konečně užijí i nesportovci.  
 

·         Využití existující cyklistické infrastruktury dlouhé pro výlety

Kapacita baterie není omezením, na jedno nabití vydrží přes 50 km. A při delším výletu ji lze jednoduše dobít, nebo zřídit výměnnou stanici baterií. Vaši návštěvníci si konečně vychutnají celý region na kole!
 

·         Rychlá realizace projektu a využití vašich existujících prostor pro půjčovnu

Zřízení půjčovny vyžaduje pouze cca 40m2 prostoru včetně servisního zázemí. Otevření vaší půjčovny může trvat i pouhý měsíc včetně zaškolení její obsluhy a zpracování propagačních materiálů.
 

·         Možnost krátkodobého pronájmu flotily elektrokol

V případě krátkodobé akce (maximálně do 1 měsíce) Vám dodáme flotilu elektrokol "na klíč" a bez starostí, včetně dopravy a servisu. VÍCE INFORMACÍ O PRONÁJMU ELEKTROKOL.
 

·         Elektrické kolo – atraktivní reklamní a informační nosič

Elektrokola jsou vidět a mohou skvěle propagovat vaše město nebo region. Umíme také realizovat individuální design rámů e-kol a jejich doplnění o navigaci, nebo zabezpečení prostřednictvím GPS.
 

·         Pronájem online rezervačního software

Nabídneme vám pronájem osvědčeného rezervačního systému, kde je možné zadávat rezervace přes vaše WWW stránky včetně aktální dostunosti, vést evidenci výpůjček a potvrzovat objednávky výpůjček.
 

·         Zkušenosti z realizace již fungujících projektů a zázemí největšího výrobce e-kol

ekolo.cz vyrábí a prodává elektrokola v Evropě pod značkou AGOGS electric bikes již od roku 2009. Provozujeme úspěšnou Půjčovnu elektrokol v Praze a realizujeme projekty půjčoven elektrokol v Česku (Šumava, České Švýcarsko, Podyjí, Brdy, Slovácko, Ostrava, Jizerské Hory, 6x Praha) i v zahraničí (Bayrisches Wald, Horehronie, Abruzzo, Portofino, Liepaja). 
     

Pro více informací a nabídku prosím kontaktujte email jd@ekolo.cz .