O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box Radkutche Rapid Zarges Box
20" Vystaveno

Radkutche Rapid Zarges Box

Rapid tak hbitý, že se na něm budete cítit jako by to ani nebylo nákladní kolo. Jeho nízké těžiště, a výkonný motor Sachs RS zajišťují dynamické a vynikající jízdní vlastnosti.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Radkutche Rapid od věhlasné rakouské značky je v TOP 5 v kategorii cargo elektrokol. Perfektní ovladatelnost v každé situaci – na asfaltu, lesních stezkách nebo štěrkových silnicích:
 

 

Se 112 Nm je vysoce účinný středově uložený motor SACHS RS jedním z nejvýkonnějších elektrokolových motorů na současném trhu. Motor je „made in Germany“ a plně podporuje náš cíl místní a poctivé výroby.

Přímým měřením výkonu ve středové konzole je přídavný výkon motoru odpovídajícím způsobem přenášen na zadní kolo. Prostřednictvím dálkového ovládání Sigma rozhodujete o tom, kolik dodatečného výkonu motor poskytne. 

 

EOX® VIEW 1200 zaujme svými čistými liniemi a plochým designem. Senzorově řízené podsvícení a transflektivní displej zobrazují všechna data jasně za všech povětrnostních podmínek a jízdních situací.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Parametry

Řazení

Počet převodů 1 x 11
Řazení Shimano Deore

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání