O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Repase a servis baterií a akumulátorů pro elektrokola


Co je repase baterie?


I ty nejkvalitnější baterie (akumulátory) začnou po čase stárnout a potřebují vyměnit – jinak tomu není ani u baterií elektrokol. Výhodou repase baterie může být především cena, která je oproti celkové výměně výhodnější. Při repasi dojde k výměně elektrochemických článků baterie za nové při zachování původního obalu a elektroniky. Dalšími důvody pro repasi baterie může být nedostupnost nové baterie požadovaného tvaru a typu, navýšení kapacity u starší baterie a nebo šetrnost k životnímu prostředí s využitím původního obalu a elektroniky baterie.

 

Ceník repasí baterií

 


Po převzetí do servisu ekolo.cz je baterie v otestována a je zjištěn její aktuální stav a funkčnost elektroniky baterie (BMS). Pokud se zákazník rozhodne pro repasi, po jejím provedení je funkčnost baterie před předáním do provozu pečlivě otestována. K repasi využíváme výhradně značkové Li-Ion články značky Panasonic s kapacitami 2900 a 3500 mAh. Detailní informace o bateriích pro elektrokola naleznete zde.

 

Baterii k repasi prosím přineste osobně na adresu Servisu ekolo.cz,  K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně kdykoli v pracovních dnech mezi 8:00 - 18:00 hod.. Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: 226 210 226 nebo na emailu servis@ekolo.czPřípadně baterii zašlete v kvalitním transportním obalu na adresu:
 

Servis ekolo.cz
K letišti 2 / 1151,
Praha 6 - Ruzyně

 

 

 

 

Repase a servis bateriíí v ekolo.cz

Vyhledávání