O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

ROCK MACHINE Torrent e50-29 B Easy Entry

ROCK MACHINE Torrent e50-29 B Easy Entry

Nová barevná generace dámského Torrentu, vybavená Fun Ride geometrií

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 68 990 Kč

68 990 Kč

Ušetříte 0 Kč

57 017 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Bosch Performace line

Výkon

65 Nm

Baterie

625 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

29"

Zdvih tlumičů

120 mm (přední)

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Elegantní linie oblíbeného dámského Torrentu pohonu Bosch představuje Torrent INT e50-29 Bosch lady. Pohon Bosch má vylepšnenou geometrii, která byla navržena a vyvinuta tak, aby zajistila snadnější ovládání a pohodlnější jízdu v terénu. Motor Bosch Performance Line s podporou až 300 % vyniká skvělým výkonem, nízkou hmotností a tichým chodem. V kombinaci s vysokokapacitní baterií Power Tube s kapacitou 625 W z elektrokola dostanete více než 125 km (v závislosti na terénu, přírodních podmínkách a vlastnostech jízdy). 

Hned po levé ruce naleznete ovládací jednotku Bosch Purion – minimalistický palubní počítač pro každého, kdo si přeje mít elegantní vzhled na řídítkách. Všechny důležité informace získáte pohodlně stisknutím tlačítka během jízdy, přičemž obě ruce zůstávají na řídítkách. Pět různých jízdních režimů vám poskytne správnou podporu v každé situaci.

O kontrolu a komfort v náročnějším terénu pečuje vzduchová vidlice Suntour se zamykáním a 120 mm. Pohon 1x10 dává vynikající rozsah pro strmější kopce i rychlé sjezdy. Nesmíme opomenout 4 pístkové brzdy Shimano, které vás nenechají ve štychu. Elektrokolo Torrent INT e50-29 Bosch lady je možné vybavit nosičem, blatníky, zámkem, světly a stojánkem = Touring ready model. 

Elektrokolo nabízí možnost instalace doplňku řídící jednotky, který provede deaktivaci rychlostního omezení asitence na 25 km/h. Produkt rychlostní omezení odstraňuje BEZ NEŽÁDOUCÍCH EFEKTŮ. Znamená to tedy, že údaje, jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, celková vzdálenost, kadence, výkon, dojezd, stav baterie apod. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Rock Machine

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch Performance
Kroutící moment 65 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání