O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Služba Second eBike


Prodat nebo koupit použité elektrokolo nebylo až dosud vůbec snadné.

Nedaří se vám prodat své e-kolo? Nebo jen nemáte čas na zařizování jeho prodeje?

Mezi hlavní problémy patří: špatně zvolená cena, problémový technický stav, inzerce
na nesprávných místech a další ...

 

A proto můžete naším prostřednictvím konečně dobře prodat vaše starší elektrokolo.

 

Nabízíme:

✓ Bezstarostný prodej s jistotou pro kupující i prodávající

✓ Aktivní nabízení potencionálním zákazníkům

 ✓ Řešení právního stavu

✓  Jistota správného ocenění

✓ Garance technického stavu

 

 

nebo lze výhodně zakoupit ojeté elektrokolo se zárukou perfektního technického stavu a reálné kapacity baterie.
 

A proto je zde nová služba ekolo.cz - Second eBike, která nabízí jak prodejcům starších e-kol, tak zájemcům o použitá elektrokola tolik potřebnou jistotu správného ocenění a garanci technického stavu.

 

Chci prodat své elektrokolo prostřednictvím ekolo.cz:

 1. Obraťte se na nás osobně v Prodejně ekolo.cz a přivezte elektrokolo, které hodláte prodat. Nebo zašlete e-mail info@ekolo.cz s fotografií kola, přesným typem a stářím a sdělíme vám, zdali se jedná o zboží, které je prodejné.

  Do nabídky Second eBike přijímáme modely elektrokol ročník 2019 a mladší. Pouze elektrokola, nikoli přestavby. Pouze značky, které se buď v ČR prodávají, nebo mají pohonné systémy, které mají v ČR servis. Pouze e-kola, u kterých je zřejmý původ nabytí, tedy buď kopie faktury, nebo jiné potvrzení o koupi. Elektrokolo musí být kompletní, tedy včetně baterie a klíčku k baterii (nabíječku lze případně dokoupit v ekolo.cz).  
   
 2. Pokud pracovník ekolo.cz rozhodne o přijetí elektrokola do Second eBike nabídky, bude vám nabídnuto uzavření Příkazní smlouvy, na základě které ekolo.cz zavážete k prodeji vašeho elektrokola.
   
 3. Za reálné ocenění vašeho elektrokola – servisní kontroly: změření stavu baterie, zhodnocení stavu elektronických a mechanických komponentů, zavedení elektrokola do nabídkového systému, popisu a nafocení pro nabídku uhradíte při uzavření smlouvy jednorázově 1000 Kč.
   
 4. Vaše elektrokolo bude nabízeno na speciální k tomu určené části webu ekolo.cz (2000 návštěvníků/den) a zároveň bude inzerováno v placených profilech ekolo.cz na relevantních portálech, s uvedením garantovaných údajů. Elektrokolo bude též vystaveno ve veřejně přístupné provozovně – Showroomu ekolo.cz v Praze 6, kde si jej vážný zájemce bude moci pod dohledem prodavače otestovat.     
   
 5. Vaše elektrokolo budeme nabízet po dobu 3 měsíců. Pokud nedojde k prodeji do 6 týdnů od vložení do nabídky, budeme vás kontaktovat pro úpravu nabídkové ceny. Pokud nedojde k prodeji, bude možné prodloužit nabídku v ekolo.cz na další 3 měsíce za 1000 Kč, případně nabídku stáhnout a elektrokolo si odvézt.
   
 6. Jakmile uzavřeme (na základě Plné moci od vás) se zájemcem o koupi Kupní smlouvu, kontaktujeme vás nejpozději do 3 pracováních dnů a dohodneme se na formě výplaty. Za realizaci prodeje si účtuje ekolo.cz provizi ve výši 15 %.

  V případě, že si prodávající po realizaci prodeje (do 14 dní) vybere nové elektrokolo v sortimentu ekolo.cz, započte se celá suma z prodeje elektrokola protiúčtem. V tomto případě činí provize z prodeje 0%.

 

Chci koupit použité elektrokolo z nabídky ekolo.cz:

 1. Na www stránkách ekolo.cz/bazar sekce Second eBike (případně na stránkách jiných s odkazem na ekolo.cz) je zobrazena aktuální nabídka použitých elektrokol.  U každého modelu je zobrazeno:
  • Reálná celková fotografie elektrokola a detaily funkčních komponentů
  • Fotografie cyklo-computeru (pokud jej kolo obsahuje) s reálnými najetými kilometry.
  • Popis modelu elektrokola a detailní popis stavu součástí elektrokola (strojově změřená kapacita baterie – v % vůči původnímu stavu; stav mechanicích komponentů s popisem případných nedostatků oproti 100% stavu,  stav elektrických komponentů s popisem případných nedostatků oproti 100% stavu, stav rámu kola s případným popisem poškození).
    
 2. Pokud o některé z nabízených elektrokol projevíte zájem, lze si přímo na www stránkách objednat testovací jízdu.
   
 3. Elektrokolo si lze fyzicky prohlédnout v Showroomu ekolo.cz (viz www.ekolo.cz/kontakt) v otevírací době a lze na něm za přítomnosti zaměstnance ekolo.cz absolvovat též testovací jízdu.  Na modely v Second eBike nepřijímáme rezervace.
   
 4. Pokud se rozhodnete pro zakoupení, připravíme vám Kupní smlouvu. Ta je uzavřena mezi původním vlastníkem elektrokola, který zplnomocnil ekolo.cz pro její uzavření a Vámi jako novým majitelem.
   
 5. Ekolo.cz ručí za údaje uvedené ve smlouvě – tedy za popis stavu předmětu, kapacity baterie, nájezdu kilometrů atd. .
   
 6. Použité elektrokolo lze přímo v ekolo.cz pojistit (na částku kupní ceny) a lze jej vybavit volitelnými doplňky ze sortimentu ekolo.cz se slevou pro zákazníky ekolo.cz.  

Kompletní nabídka použitých elektrokol

 

Vyhledávání