Senzor řazení Gearsensor

Zvyšuje komfort řazení. Prodlužuje životnost komponent pohonu

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU

1 490 Kč

1 231 Kč bez DPH

Popis

Tak jako vše, i středové pohony mají své výhody a nevýhody. Za hlavní nevýhodu lze jednoznačně označit výrazné namáhání řetězu a celého řadícího systému. Řazení je hlučné a doprovázené nepříjemnými rázy při změně rychlostních stupňů. Výsledkem je nižší životnost komponent než u běžného kola či elektrokola s nábojovým motorem.

Gearsensor je malé zařízení, které se umisťuje na řadící lanko a řídící jednotce motoru dává informace o pohybu lanka při řazení. Ta pak na dobu nutnou pro změnu rychlostního stupně přeruší činnost motoru a umožní tak hladké a tiché přeřazení. Bonusem je prodloužení životnosti řetězu, kazety a dalších komponent pohonu.

Gearsensor je určen především pro kola vybavena středovým pohonem Bafang Max Drive. Snímač se zapojí do dráhy lanka, které vede od řadící páčky k přehazovačce. Motor je pak vybaven speciálním konektorem pro snímač řazení.

Rozměr: 65 x 19 x 11 mm (délka x šírka x výška)

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 čestmír mareš , 5. března 2018 14:55
  Zdraví sílu ...funguje to udělátko GS na středový motor Lectron Drive ? model 2018
  • Mirek Čáslavka , 6. března 2018 11:46

   Požadavek jsem přeposlal na servis

   Děkujeme

 • #1 Lubo , 3. července 2017 11:13
  Dobrý deň, chcel by som sa prosím Vás informovať ohľadne gearsenzora. Kúpil som si elektrobicykel zn. KTM Macina Race 29 s motorom Bosch. Pri záťaži, napr. pri stúpaní do kopca, mi prehadzovačke nechce preradiť na iný stupeň. Váš produkt by mal tento problém vyriešiť, ale potreboval by som vedieť či je vhodný aj pre stredové motory Bosch z roku 2013.

  S pozdravom Holčík
  • ekolo.cz , 3. července 2017 20:33

   Dobrý den Lubo, 

   pokud mám informaci, tak zařízení GS není určeno pro žádný ze systému Bosch, protože tato frma s českým výrobcem nespolupracuje.

   Pokud budete mit ekolo v Praze, můžeme se na to KTM podívat u nás v servisu. máme od Bosche autorizaci a KTMka děláme. 

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)